Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 29. jūlijam. Atklāta saruna ļaus izvairīties no pārpratumiem!0

Dienas noskaņa

Centies izvairīties no konfliktiem ģimenē pat tad, ja ir pamatots iemesls aizvainojumam. Darbā esi uzstājīgāks – pateicoties savam entuziasmam, iegūsi uzticamus domubiedrus. Droši ķeries klāt projektiem, kuri ir jāpabeidz īsos termiņos – tie neprasīs pārmērīgas intelektuālās un fiziskās pūles.

Auns

Domājams, ka nepacietīgajiem un nedisciplinētajiem Auniem šodien būs nosliece uz pārspīlēšanu. Iegrimis savos plānos un idejās, tu nespēsi atteikties no jau uzņemtā kursa, pat jūtot, ka tas nav perspektīvs. Ja tu šodien neizrādīsi elastīgumu, laiku neaiziesi no viltus ceļa, iegūsi neprāša un despota reputāciju.

Vērsis

Diena simbolizē pārpratumus. Daudziem notikumiem būs slēpta jēga, tāpēc taisnprātīgie Vērši var būt neizpratnē par tuvu cilvēku uzvedību. Centies izvairīties no konfliktiem ģimenē pat tad, ja ir pamatots iemesls aizvainojumam. Atklāti izrunājoties, pārpratumus būs viegli atrisināt. Iespējams, ka atradīsi vienkāršu izskaidrojumu mīļotā cilvēka neparastajai uzvedībai. Šodien darbā esi uzstājīgāks – pateicoties entuziasmam, iegūsi uzticamus domubiedrus.

Dvīņi

Daudzi Dvīņi parādīs sevi kā labus vadītājus. Kas attiecas uz tavām interesēm, tu visdrīzāk izvēlēsies nodarboties ar to, kas prasa prāta piepūli un intelektuālo bāzi. Seko līdzi tam, lai visi rēķini tiktu apmaksāti laikā un neizveidotos parādi.

Vēzis

Šodien tie Vēži, kam ir akūti vajadzīgi finanšu līdzekļi, drudžaini meklēs veidus kā nopelnīt. Šim mērķim būs pakārtotas visas viņu domas. Kļūt ievērojami bagātākam tik un tā neizdosies, par spīti laika un spēku patēriņam. Prātīgāk būs, ja tu neaizrausies ar lietu pirkšanu, bet gūsi jaunus iespaidus.

Lauva

Tevi gaida aktīva diena. Tu paša spēkiem tiksi galā ar visiem darbiem, un apkārtējie tevi netraucēs sīkumu dēļ. Droši ķeries klāt projektiem, kuri ir jāpabeidz īsos termiņos. Tie neprasīs pārmērīgas intelektuālās un fiziskās pūles.

Jaunava

Iespējamas gremošanas problēmas. Jaunavas var sevi nomocīt ar diētām un badošanos, kas nelabvēlīgi ietekmēs vispārējo stāvokli. Šodien Jaunavām ieteicams dzert zāļu tējas, ievērot miega režīmu (bet dienā negulēt!) un ieturēt veselīgu diētu vai mērenu badošanos.

Svari

Svari, kas meklē saviem bērniem guvernanti vai auklīti, šodien var atrast piemērotu kandidatūru. Ja tu sapņo par darbu, kas palīdzēs sevi realizēt, izmanto šodien saņemto piedāvājumu.

Skorpions

Šī diena no gudrajiem Skorpioniem var prasīt avantūrismu, jo profesionāls risks būs vienkārši nepieciešams. Jāatceras, ka lietišķie partneri vadās pēc savām, nevis tavām interesēm. Tev būs jāapgūst pieredzējuša azartspēlmaņa māksla un veiklība.

Strēlnieks

Iespējams, ka sāksies liels projekts tev jaunā sfērā, ar kuru būs saistīts arī zināms risks. Slīpē savu meistarību – tieši tas nesīs morālu gandarījumu.

Mežāzis

Gaidāmi konflikti un pārpratumi. Tu esi augstās domās par sevi, bet tas ne visiem patīk. Vairāki cilvēki var uzskatīt, ka tu pārāk izcelies uz kopējā fona, viņi var mēģināt tevi ignorēt. Savu izcilību tev ir jāapstiprina ar konkrētiem darbiem vai zināšanām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu visveiksmīgāk varēsi darboties sfērās, kas saistītas ar brīvā laika pavadīšanu. Mēneša beigas diez vai būs efektīvas finanšu jomā. Ne viss būs atkarīgs no tavām vēlmēm un centieniem. Šodien vari novirzīt savus darbus kolēģiem un paņemt atvaļinājumu.

Zivis

Marsa ietekmē Zivīm radīsies vēlme pastāvēt par savu taisnību, spītējot visam. Šodien tev vajadzēs nest daudzus upurus, ja tavs darbs ir liela vērtība kolektīvam, kuram tu piederi.

LA.lv