Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 7.martam. Gatavojies labajam!0

Dienas noskaņa

Šodiena sastāvēs no gatavošanās tuvākajiem notikumiem. Tev ir gana daudz spēka visam – banketa gatavošanai, piemērotākā apģērba izvēlei un dāvanu iepirkšanai mīļotajiem. Par darbu šodien vari pateikt tikai vienu – centies no tā tikt vaļā, cik ātri vien iespējams. Tomēr tas nenozīmē, ka pret darbu vari izturēties pavirši.

Auns

Auns šodien piedzīvos pilnīga miera sajūtu. Savādāk nemaz nevarētu būt, jo, kamēr vien saņem uzmanību un apsveikumus, tu patiesi jutīsies kā laimīgs cilvēks. Vakarā tu saņemsi patīkamu pārsteigumu no negaidīta avota. Cilvēks, ar kuru nesen izšķīries, piezvanīs un ieteiks kopā nosvinēt nesenos notikumus, iespējams, atjaunojot attiecības.

Vērsis

Vērsim šodien nav lemts pabeigt ieplānoto. Kāds nepārtraukti iejauksies tavos pienākumos. Papildus šiem šķēršļiem tavam priekšniekam piezvanīs tuvs ģimenes loceklis, kuri uztraucas par banketa sagatavošanu. Vakarā tu varēsi mazliet izbēgt no šī trača, iegremdējoties patīkamā korespondencē. Jau pavisam drīz pasaule atkal pieprasīs tavu uzmanību un komunikācija ar tev tuvo cilvēku izbeigsies.

Dvīņi

Dvīņiem šodien vajadzētu būt gataviem negaidītam notikumu pavērsienam. Kad kaut kas noiet greizi, nekrīti panikā un it īpaši nevaino savu partneri par visiem cilvēces grēkiem. Jūs varat pārvarēt visas nedienas, ja apvienosiet spēkus. Ievāc padomus no visiem un nekavējoties īsteno visprātīgāko ieteikumu. Vissvarīgākais ir efektivitāte.

Vēzis

Vēzis šodien varētu izlemt izmainīt savu ārējo izskatu. Grūti pateikt, vai šāds eksperiments ir piemērots un attaisnojams. Viss ir atkarīgs no tavas gaumes un matu stilista prasmes. Jebkurā gadījumā, tev vajadzētu izvairīties no košām matu krāsām, radoša stila vai matu griezuma, kurš ir pretrunā ar tavu stilu. Pirms uzsāc šo eksperimentu, padomā par sekām.

Lauva

Lauvām šodien pastāv risks pazust pūlī. Jūs, gaišie individuāļi, visticamāk, negaidīsiet šādu pavērsienu, bet šodien apstākļi izvērtīsies tā, ka tu pazudīsi uz citu fona. Nedomā, ka, mākslīgi provocējot interesi, tu uzvarēsi! Viss būs tieši pretēji. Patiesībā pelēkums, kas tevi šodien ieskaus, izglābs tevi no daudzām nepatikšanām, un tāpēc tev nevajadzētu izcelties no pūļa.

Jaunava

Jaunavas šodien sagaida daudz patīkamu brīžu divvientulībā ar savu otru pusīti. Šo idilli iznīcinās piepeša trešās personas ierašanās. Pāris stundas tev nāksies izlikties, ka esi priecīgs par savas otras pusītes vecāku apciemojumu. Kad durvis aiz viņiem aizcirtīsies, tu redzēsi sava partnera pateicīgo skatienu. Viņu acīs būs redzama pateicība par tavām pūlēm.

Svari

Svariem šodien vajadzētu izvairīties no verbāliem konfliktiem ar kolēģiem darbā. Tu būsi mazākumā un tāpēc maz ticams, ka spēsi uzvarēt strīdos. Kāpēc izbojāt dienu sev un visiem pārējiem? Ja tavas pašreizējās domstarpības ir tik svarīgas, dari visu, lai tās pārceltu uz citu dienu.

Skorpions

Šodien daudzi Skorpioni triumfēs ar savu dabisko šarmu. Tas notiks svinīgā uzņēmuma pasākumā, kuru apmeklēs visa tava darba grupa, kā arī kolēģis, kurš tev jau ilgu laiku ir paticis. Patiesībā, viņiem vajadzētu kļūt par tava šarma mērķi. Izvairies no pretējas situācijas – dāvājot smaidus pa labi un pa kreisi, tu atkal vari zaudēt izdevību pietuvoties šai personai.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien nevajadzētu spontāni sagādāt dāvanas sev tuvajiem cilvēkiem. Tas nav kaut kas, ko vari izlemt steigā, nonākot pirmajā veikalā, kas ir pa ceļam. Labāk ir neuzdāvināt neko, nekā samaitāt viņu viedokli par tevi ar lētiem niekiem vai kaut ko bezgaumīgu. Uzaicini līdzi kādu, kurš ir pieredzējušāks iepirkšanās jomā un seko viņu padomam.

Mežāzis

Mežāzis šodien pārsteigs citus ar savu augstprātīgo uzvedību. Daudzas no tavām kļūdām sabojās garastāvokli citiem. Tu domāsi tikai par sevi un savām ambīcijām. Tas ne pie kā laba nenovedīs. Tu varētu zaudēt kolēģu cieņu, sabojāt savu profesionālo reputāciju, iekļūt ķīviņā ar draugu, saniknot savu partneri – un tas ir tikai sākums, kas ar tevi varētu notikt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīrs noorganizēs sev tuva cilvēka nopratināšanu. Ja tev ir otra pusīte, tad tas būs par viņu. Tev nepatiks kaut kāds mazs aspekts viņu uzvedībā un tu izlemsi izdibināt no kurienes tas radies. Tomēr, tev drīz nāksies atzīt, ka visas apsūdzības ir tavas iztēles auglis un nekas vairāk. Vienlaicīgi tiks izbojāta mājīgā atmosfēra. Centies vai nu novērst šādu incidentu vai izlabot to cik ātri vien iespējams.

Zivis

Zivis riskē ar nogurumu līdz ar šo dienu nogurdinošo tempu. Tādā gadījumā, tev būs laiks veikt lielu apjomu ar uzdevumiem saistībā ar tavu karjeru un tad domāt par vakaru. Vakarā, tu varētu apmeklēt nelielu sabiedrisku savākšanos pie kāda no kolēģiem. Šis pasākums tev ļaus atpūsties. Tomēr neaizmirst,i kādu risku nes pārlieku liels alkohola daudzums (it īpaši, kolēģu klātbūtnē).

LA.lv