Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atmet lieko! Horoskopi veiksmīgam nedēļas sākumam 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Auns gribēs darboties un izpausties, bet apkārtējie to pārpratīs, tāpēc darbā un ar priekšniekiem var rasties sarežģījumi. Aunam nāksies savaldīties, jo citādi var nākties zaudēt darbu vai palikt bez ienākumiem. Svarīgi ir izvērtēt situāciju un noteikt savas prioritātes. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, var rasties zaudējumi. Labs laiks plānošanai un projektu izstrādei.

Vērsis

Vērsis turpinās nostabilizēties un nostiprinās savas pozīcijas. Būs gandarījuma sajūta par savas darbības rezultātiem. Jāvairās no spontānas rīcības vai emociju izvirduma, jo izlietu ūdeni vairs nesasmelsi. Labvēlīgs laiks atbrīvoties no lietām, kas jau nokalpojušas. Var veikt darījumus ar nekustamajiem īpašumiem vai doties kopā ar ģimeni atpūsties.

Dvīņi

Jaunajam gadam sākoties, Dvīņi jutīs pakāpenisku kopējās situācijas uzlabošanos. Šis ir labvēlīgs laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un sava materiālā stāvokļa uzlabošanai. Darbā būs jūtama spriedze. Lai to mazinātu, vēlams izvairīties no lēmumu pieņemšanas steigā. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un veselības stāvoklim. Jāizvairās no steigas, jo ir paaugstināts risks iegūt dažādu veidu traumas.

Vēzis

Vēzis uz visu raudzīsies no malas un mēģinās saprast – kāpēc apkārt notiek liela rosība. Nav jātērē sava enerģija, lai mainītu citu cilvēku raksturu, bet jāstiprina sava dzīve un labklājība. Nav labvēlīgs laiks darījumiem, naudas ieguldījumiem un līgumu slēgšanai. Ieteicams vēlreiz caurskatīt dokumentus un līgumus, lai tos sakārtotu, ja ir tāda nepieciešamība.

Lauva

Lauvai piemērots laiks, lai sēstos pie sarunu galda un atrisinātu dažādus sasāpējušus vai aktuālus jautājumus. Ikdienas darbos bieži daudz kas paliek neizteikts, tāpēc var rasties pārpratumi. Uzklausot citus, var saklausīt atbildes arī uz saviem jautājumiem. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Gadu nāksies iesākt, balstoties uz resursiem, kas jau ir jūsu rīcībā. Jārīkojas pārdomāti un mērķtiecīgi.

Jaunava

Jaunais gads Jaunavām iesāksies ar nenoteiktības sajūtu, tāpēc labāk turēties pie pārbaudītām vērtībām. Nav piemērots laiks pārmaiņām un jauniem līgumiem. Būs jūtams spēku apsīkums, tāpēc pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Jābūt uzmanīgiem, vadot autotransportu vakara stundās un sliktas redzamības apstākļos. Vēlams apmeklēt relaksējoši dziedinošas procedūras.

Svari

Gada nogalē radusies spriedze saglabāsies arī janvārī, tāpēc Svariem lielāka uzmanība jāpievērš savai veselībai. Atcerieties, ka veselību par naudu nenopirksi. Jāsamazina darba un pienākumu slodze. Tāpēc jāpieņem kardināli lēmumi un jārīkojas tūlīt. Piemērots laiks, lai tiktos ar draugiem un apmeklētu kultūras pasākumus.

Skorpions

Skorpions sajutīs, ka beidzot ir laiks pievērsties sev un apmierināt savas vajadzības. Svarīgi, lai šis laiks netiktu izniekots sīkumos un mazsvarīgās nodarbēs. Pašdisciplīna un aktīva darbošanās ir būtiska, lai varētu sasniegt vēlamos mērķus. Piemērots laiks pilnveidot savu ārējo tēlu. To var apvienot ar friziera vai stila konsultanta apmeklējumu. Var apmeklēt SPA procedūras.

Strēlnieks

Būs nenoteiktības sajūta, tāpēc ne viss ies, kā plānots. Lai laikus novērstu konfliktu iespējamību, vienojoties par savstarpēju sadarbību, ir jāvienojas arī par atbildību. Nāksies meklēt jaunus risinājumus situācijām, kas iepriekš likās stabilas. Ieteicamas pastaigas svaigā gaisā – tas mazinās spriedzi un sniegs iekšējo līdzsvaru. Vēlams labi izgulēties, jo tas ļaus radošāk domāt.

Mežāzis

Mežāzis izjutīs zināmu diskomfortu tāpēc, ka daudz kas viņa dzīvē notiek pēkšņi un nelaikā. Nav ieteicams plānot nākotni ilgākam laikam uz priekšu. Vairāk uzmanības jāvelta ikdienas darbiem – pārējais atrisināsies pats. Lai pieņemtu pareizos lēmumus, vairāk jāieklausās savās sajūtās un sirdsbalsī. Var doties pieredzes apmaiņas braucienos vai apmeklēt profesionālās kvalifikācijas kursus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs jutīs nogurumu, tāpēc var kļūt īdzīgs un asāks savos izteicienos. Lai izvairītos no spriedzes attiecībās, vēlams pārskatīt pienākumu sarakstu un atvēlēt vairāk laika atpūtai un veselīgam miegam. Viss ritēs savu gaitu un apstākļi Ūdensvīram būs labvēlīgi. Lai izvairītos no spriedzes, jāmāk pateikt “nē”. Labvēlīgs laiks pastaigām, meditācijai, masāžām un SPA procedūrām.

Zivis

Zivju dzīvē viss notiks vienlaikus un tas radīs zināmu satraukumu un spriedzi. Var rasties situācijas, kad ātri jāpieņem lēmumi. Pirms lēmumu pieņemšanas der uzzināt vēl kāda cilvēka viedokli. Steigā pieļautās kļūdas radīs zaudējumus un iedragās reputāciju. Piemērots laiks, lai piedalītos reklāmas pasākumos un apmeklētu gan mākslas, gan ar sadzīves lietām saistītas izstādes.

LA.lv