×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
9. septembris, 2015
Drukāt

Huligāni sabojājuši piedzīvojumu parka “Tarzāns” troses savienojumu; cietis viens apmeklētājs (2)

Foto - www.tarzans.lvFoto - www.tarzans.lv

Siguldas piedzīvojumu parkā “Tarzāns” huligāni sabojājuši troses savienojumu, tādēļ cietis viens apmeklētājs.

Piedzīvojumu parkā slēgta trases daļa, kur svētdien notika negadījums, lai veiktu iekšējo pārbaudi, kā arī konstatētu un novērstu radušos problēmu, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību konsultante Rūta Grikmane.

Parka pārstāvji sazinājušies ar cietušo vīrieti, kurš jau pametis stacionāru un apstiprinājis, ka pretenziju pret piedzīvojumu parku “Tarzāns” viņam nav.

Parka pārstāvji informēja, ka negadījums noticis, jo huligānisma dēļ tika bojāts uz zemes esošais savienojums ar trosi. Lai turpmāk izvairītos no mehāniskas trases bojāšanas, pieņemts lēmums pastiprināt apsardzi, kā arī veikt ārpuskārtas iekārtu pārbaudi.

Piedzīvojumu parka “Tarzāns” visi posmi tiek pārbaudīti katru dienu, lai novērstu jebkādus bojājumus un trase būtu droša apmeklētājiem. Konkrētais savienojums atrodas uz zemes un pieejams ne tikai parka apmeklētājiem un atpūtniekiem, bet arī citām personām, kuras šoreiz, iespējams, rīkojušās ļaunprātīgi, radot bojājumus.

Lai turpmāk novērstu šādu rīcību, piedzīvojumu parka “Tarzāns” pārstāvji pieņēmuši lēmumu pastiprināt gan ikdienas tehniskās pārbaudes, gan arī apsardzi diennakts tumšajā laikā. Trases pārstāvji sadarbojas ar policiju, lai palīdzētu noskaidrot notikušā apstākļus.

Pārējā piedzīvojumu parka trase ir vairākkārt rūpīgi pārbaudīta, un gūts apstiprinājums, ka tā ir droša.

Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte aģentūrai LETA pastāstīja, ka par šo negadījumu ir sākts kriminālprocess. Lieta pagaidām sākta par faktu, nevis pret kādu personu. Policija izmeklēšanas laikā skaidros precīzus notikušā apstākļus.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, piedzīvojumu parku uztur SIA “CSS-Alpine”, kas pieder privātpersonai Ivaram Ciagunam.
Uzņēmuma apgrozījums pēdējos gados pārsniedzis 300 000 eiro. Pērn tas bijis 393 628 eiro. Savukārt peļņa pērn bijusi 65 145 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pa sociālajiem tīkliem jau labu brīdi ceļo foto ka tur troses bojātas, šaubigas, brīdina tautu. kad notikusi nelaime tad vainigs pēkšņi kautkāds mistisks anonīms huligāns

  2. Kur Tarzāns atrodas?

Draugiem Facebook Twitter Google+