Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. novembris, 2015
Drukāt

Ieinteresē par ķīmiju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAĶĪFA) ceturtdien, 5. novembrī, Daugavpils Universitātē organizēs ķīmijas skolotājiem izglītojošu konferenci par aktualitātēm nozarē, izglītībā un darba tirgū.

Tās gaitā tiks stāstīts par LAĶĪFA darbību un jaunumiem, kā arī skolotājiem prezentēs asociācijas nesen izveidoto projektu – mājaslapu kimiko.lv. Šobrīd dalību konferencē pieteikuši vairāk nekā 50 ķīmijas skolotāji. Konferences mērķis ir sniegt ieskatu ķīmijas nozarē, atbildot uz jautājumiem par tās pienesumu Latvijai, kā arī dalīties informācijā, kas palīdzētu skolēnu vidū rosināt padziļinātu interesi par ķīmiju un farmāciju, motivējot jauniešus to mācīties. LAĶĪFA valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis norāda, ka tuvākajā laikā ķīmijas un farmācijas nozarē būs nepieciešami vairāki tūkstoši jaunu darbinieku, jo šajā jomā notiek strauja attīstība, un daļa tajā strādājošo pašlaik ir pirmspensijas vecumā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+