Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
4. novembris, 2015
Drukāt

Ieinteresē par ķīmiju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAĶĪFA) ceturtdien, 5. novembrī, Daugavpils Universitātē organizēs ķīmijas skolotājiem izglītojošu konferenci par aktualitātēm nozarē, izglītībā un darba tirgū.

Tās gaitā tiks stāstīts par LAĶĪFA darbību un jaunumiem, kā arī skolotājiem prezentēs asociācijas nesen izveidoto projektu – mājaslapu kimiko.lv. Šobrīd dalību konferencē pieteikuši vairāk nekā 50 ķīmijas skolotāji. Konferences mērķis ir sniegt ieskatu ķīmijas nozarē, atbildot uz jautājumiem par tās pienesumu Latvijai, kā arī dalīties informācijā, kas palīdzētu skolēnu vidū rosināt padziļinātu interesi par ķīmiju un farmāciju, motivējot jauniešus to mācīties. LAĶĪFA valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis norāda, ka tuvākajā laikā ķīmijas un farmācijas nozarē būs nepieciešami vairāki tūkstoši jaunu darbinieku, jo šajā jomā notiek strauja attīstība, un daļa tajā strādājošo pašlaik ir pirmspensijas vecumā.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+