Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Ielīgošana Jūrmalā – kokļu skaņās

Foto: LETAFoto: LETA

Jūrmalā vasaras saulgriežu atnākšana tiks svinēta ar plašu kultūras programmu, vēsta pilsētas Kultūras centra pārstāve Sanija Jurenase.

Vasaras saulgriežu ielīgošana Jūrmalā sāksies 22. jūnijā plkst.18.30 Horna dārzā kopā ar Jūrmalas tautas deju kolektīvu “Ābelīte”, folkloras kopu “Mare”, latviešu tradīciju kopu “Skance”, akordeonistu Marko Ojala, sieviešu vokālo ansambli “Kaija” un sieviešu senioru kori “Priede”.

Sarīkojums turpināsies Dzintaru koncertzālē plkst. 20 ar īpašu, spēcinošās uguns tēmai veltītu koncertprogrammu. Koncertā piedalīsies grupa “Autobuss debesīs”, Santa Stalidzāne, Vineta Elksne, Andris Ābelīte, Jānis Almanis, Jūrmalas apvienotais koris un deju kolektīvi “Vēlreiz”, “Tapa” un “Zālīte”, kā arī koklētāji no visas Latvijas.

Tieši 22. jūnijā noslēgsies X Latvijas kokļu dienas, un Dzintaru koncertzāli pieskandinās vairāk nekā 150 koklētāju no visas Latvijas, apvienojot visus Kristīnes Ojalas skaņdarbā “Uguns fantāzija”. Kopā ar koklētājiem spēlēs kameransamblis “Cantata”, bundzinieks Edgars Raila, etnogrāfiskās kokles soliste Sanita Sprūža, koris “Jūrmala”, kā ari uzstāsies Jūrmalas tautas deju kolektīvs “Tapa”. Šis skaņdarbs pirmo reizi apvienos koklētājus, kori un dejotājus.

Vakara noslēgumā pēc koncerta būs iespēja doties uz Dzintaru pludmali un romantiskā noskaņā pie ugunskuriem sagaidīt saules rietu kopā ar pūtēju orķestra “Jūrmala” dalībniekiem.

Par saulgriežu sarīkojumiem citur Latvijā lasiet ŠEIT.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+