Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iemīlēties ir tik viegli! 3 horoskopa zīmes, kas ātri un bieži iemīlas0

Foto: Pexels

Mīlestība ir skaistas emocijas. Taču dažiem cilvēkiem iemīlēšanās notiek tikai dažas reizes dzīvē, kamēr citiem – vairākas reizes gadā. Atšķirība ir vien tajā, ka visbiežāk šie cilvēki, kam iemīlēšanās ir tik viegli, tikpat ātri arī pārstāj mīlēt.

Kuri tie ir?

3.vieta: Svari

Seksuāli, kaislīgi, patiesībā var uzsākt attiecības ar kādu jau pirmajā vakarā pēc iepazīšanās. Attiecības uztver kā veidu izlādēt savas emocijas. Svari daudz flirtē un bieži sarunā ar citiem cilvēkiem it kā nemanot izmanto arī savu seksuālo enerģētiku. Viņu galvenā problēma – izvēlēties vienu. Visbiežāk viņiem vienlaikus ir simpātijas pret vairākiem cilvēkiem uzreiz.

2. vieta: Strēlnieks

Ticiet vai nē, bet patiesībā tiešais un sarkastiskais Strēlnieks patiesībā ir ārkārtīgi emocionāls cilvēks. Mīlestību viņš izbauda. Rozā briļļu periodu – dievina. Vienīgā bēda – viņam riebjas rutīna, bet jebkurās attiecībās agri vai vēlu tā iestājas. Strēlnieks no tās bieži cenšas aizbēgt maldinot sevi, ka viss taču ir kārtībā, izliekas, ka tā ir, lai gan patiesībā kaisle attiecībās jau sen ir zudusi.
Šiem cilvēkiem patīk runāt par sevi, savām jūtām un savu mīlestību. Taču patiesībā daudz komfortablāk viņi jūtas, dzīvojot vieni, nevis kopā ar kādu. Taču laiku pa laikam attiecībās padzīvot ir aizraujoši!

1. vieta: Dvīņi

Neviens neprot mīlēt tā kā Dvīņi un kad viņi iemīlas, tad šī mīlestība ir visaptveroša. Katru reizi, kad Dvīņi iemīlas, viņi ir pārliecināti, ka šī ir mīlestība uz mūžu un patiešām – tajā brīdī viņi tam tic. Taču jau pēc dažām nedēļām vai mēnešiem pie apvāršņa parādās kāda cita aizraušanās, kas izraisa atkal Dvīņos visaptverošo mīlestību. Paradokss ir tāds, ka šie cilvēki var nodzīvot vienās attiecībās visu dzīvi, bet iemīlēties citos vismaz vairākas reizes gadā. Tiešiem vārdiem runājot – Dvīņi visu savu dzīvi izdzīvo būdami iemīlēšanās stadijā, vienīgais, kas mainās – iemīlēšanās objekti.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Jo vairāk Vecgada naktī priecāsieties, jo laimīgāks būs Jaunais gads! Ezotēriskais horoskops decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nevienam nedrīkst uzticēties! Horoskopi 6.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gada nogalē pasaulē pakāpeniski iestāsies stabilitāte: numeroloģiskā prognoze decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pūce izsita Rīgas varai pamatu zem kājām
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Swedbank” vadītājs: Atgriežoties inflācijai, cilvēki kļūs motivētāki naudu pārvaldīt aktīvāk
2 stundas
MS
Māris Siliņš
Sports
VIDEO: Bertāns iemet teju divreiz vairāk par Porziņģi
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule, Kurzemē iespējams pērkons un daži zibens spērieni
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Kurzemes un Vidzemes upēs strauji ceļas ūdens līmenis
1 stunda