Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Francijā iesaldē pensijas un pabalstus (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Francijas premjers Manuels Valss

Francijas jaunais premjerministrs Maniels Valss paziņojis, ka valsts pensijas un sociālie pabalsti tiks iesaldēti saistībā ar viņa plānu, kas paredz samazināt valdības tēriņus par 50 miljardiem eiro.

Francijas sociālistu valdība solījusi šādu tēriņu samazināšanu trīs gadu laikā – no 2015. līdz 2017. gadam, lai finansētu nodokļu samazināšanu privātpersonām un firmām ar mērķi atdzīvināt ekonomiku un samazināt bezdarbu, kurš ir sasniedzis rekordaugstu līmeni. M. Valss tika izraudzīts premjera amatam pēc tam, kad sociālisti martā cieta sakāvi pašvaldību vēlēšanās. Olands viņam uzdevis īstenot pāreju uz uzņēmējdarbībai draudzīgāku ekonomisko politiku, par kuru prezidents paziņoja janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Francijas trešās lielākās pensijas Eiropā,diez vai varam salīdzināt ar Latvijas pensijām!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (18)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+