Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Francijā iesaldē pensijas un pabalstus (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Francijas premjers Manuels Valss

Francijas jaunais premjerministrs Maniels Valss paziņojis, ka valsts pensijas un sociālie pabalsti tiks iesaldēti saistībā ar viņa plānu, kas paredz samazināt valdības tēriņus par 50 miljardiem eiro.

Francijas sociālistu valdība solījusi šādu tēriņu samazināšanu trīs gadu laikā – no 2015. līdz 2017. gadam, lai finansētu nodokļu samazināšanu privātpersonām un firmām ar mērķi atdzīvināt ekonomiku un samazināt bezdarbu, kurš ir sasniedzis rekordaugstu līmeni. M. Valss tika izraudzīts premjera amatam pēc tam, kad sociālisti martā cieta sakāvi pašvaldību vēlēšanās. Olands viņam uzdevis īstenot pāreju uz uzņēmējdarbībai draudzīgāku ekonomisko politiku, par kuru prezidents paziņoja janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Francijas trešās lielākās pensijas Eiropā,diez vai varam salīdzināt ar Latvijas pensijām!

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+