×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Iespējams, ka Imantas pedofils slēpjas un nogaida

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tā dēvētais Imantas pedofils varētu būt nonācis policijas rokās, taču tikpat iespējams, ka viņš joprojām veiksmīgi slēpjas, šorīt Latvijas Televīzijā izteicās Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis sākotnēji stāstīja, ka policija neizslēdz iespēju, ka Imantas pedofils jau varētu būt nonācis ieslodzījumā, taču tas vēl esot jāpierāda. Šī iemesla dēļ virknei aizturēto tiekot veiktas DNS analīzes, lai salīdzinātu tās ar notikumu vietās atstātajām bioloģiskajām pēdām.

Lūgts precizēt, vai tas nozīmē, ka policijai jau ir kāds konkrēts aizdomās turamais, Ķuzis gan precizēja, ka tajā pašā laikā esot iespējams, ka Imants pedofils joprojām veiksmīgi slēpjas. Pašlaik redzam, ka šādi jauni uzbrukumi meitenēm nav fiksēti, piebilda Ķuzis.

Kā ziņots, jaunais vīrietis tiek meklēts par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā, un kopumā uz viņa sirdsapziņas ir četri upuri. Pēdējais noziegums izdarīts 14. martā ap plkst.15, kad uzbrucējs iegrūda liftā divas mazgadīgas meitenes un veica netiklas darbības.

Visus trīs noziegumus vieno tas, ka tie pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Tieši liftos vīrietis izdarījis savus noziegumus. Policija uzskata, ka vīrietis savus upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos. Sākotnēji uzbrukumi veikti vakaros, bet pēdējais noziegums noticis jau dienas laikā, kad uz ielām ir daudz cilvēku.

Visi upuri ir astoņus līdz desmit gadus vecas meitenes, un policija domā, ka tik mazas meitenes izvēlētas, lai izvairītos no pretdarbības. Vīrietis runā krievu valodā, bet, kā liecina policijas prakse, nevar izslēgt, ka viņa dzimtā valoda ir cita. Policija neizslēdz iespēju, ka vīrietis pats savulaik bijis dzimumnoziedznieku upuris, jo nereti par šādiem noziedzniekiem kļūst seksuāli izmantotie.

Visi noziegumi pastrādāti Imantā, tostarp Zentenes un Dammes ielās.

Policija iepriekš neizslēdza, ka noziedznieks mēģinājis mainīt izskatu vai pametis Rīgu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+