×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
20. aprīlis, 2017
Drukāt

Igo aicina uz koncertsēriju “Suns ar Tevi”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. aprīlī ar koncertu Jaunpils pilī Igo kopā ar draugiem uzsāk pavasara koncertsēriju “Suns ar Tevi”, kurā skanēs Igo un komponista Jāņa Strazda kopdarbi, visiem zināmas kompozīcijas un jaunradīti skaņdarbi, kā arī dziesmas no dziedātāja zelta repertuāra.

Pagājušā gada nogalē Igo aizvadīja 15 ziemas koncertus “Vējš sola lapai debesis”, piedaloties pianistam Jānim Strazdam un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķei Martai Kauliņai ar sitaminstrumentiem. Pateicoties klausītāju atsaucībai, gaidāms koncertsērijas turpinājums pavasara noskaņās. “Tas ir loģisks sadarbības turpinājums ar mūziķiem. Pēc ziemas koncertiem sapratām, ka vēlamies kopdarbu turpināt. Koncertos jau skanēs pavasarīgas dziesmas, varbūt iepriekš dzirdētas, bet īpašajā mūsu izpildījumā. Būs vairāki pārsteigumi, kurus nevēlos atklāt. Klausītāji atkal varēs novērtēt Martas izcilo sitaminstrumentu spēli, Jāni pie taustiņiem un mani dziedot. Šajā reizē uz skatuves būs vairāk mūzikas instrumentu, nekā mēs esam,” smaidot stāsta Igo.

Ar šiem koncertiem mūziķi centīsies pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku aizsardzības tēmai. Lai ar darbiem pamatotu savus nodomus, no katras pārdotās biļetes 50 centi tiks veltīti dzīvnieku patversmes “Ulubele” vajadzībām un attīstībai. “Koncerti veltīti mūsu četrkājainajiem draugiem, brāļiem, kas nokļuvuši nelaimē bezatbildīgu grūtībās nonākušu cilvēku dēļ. Tā bija mana ideja. Es uzrunāju Ilzi Džonsoni, jo apbrīnoju viņas neviltoto mīlestību un patiesās izjūtas pret darāmo darbu,” teic Igo. Kad Igo ieminos, ka man viņš vairāk asociējas ar kaķiem, mūziķis smejot teic: “Arī Ilze, stāstot par šiem koncertiem, esot īpaši uzsvērusi – tas ir vēl nozīmīgāk – Igo ar suni!”

Ziemas koncertos Igo mūzikas cienītājiem piedāvāja savus dizaina traukus. “Arī šajā lauciņā viss turpinās. Koncertos varēs iegādāties manas jaunākās krūzītes ar suņiem, kaķiem, putniem. Tādas mazas skicītes, piemēram, viens kaķis ar diviem suņiem. Būs arī jaunie lina dvielīši,” atklāj Igo. Nu jau trīs gadus Igo veido savus dizaina traukus. Viņš neslēpj, ka daudziem ir grūti noticēt, ka viņš darbojas arī šajā lauciņā. “Ir bijuši ļoti, ļoti daudzi kuriozi. Stāvu pie saviem darbiem, cilvēks vaicā, es viņam stāstu par tiem, bet sarunas beigās viņš nosaka: “Nez kas ir šo darbu autors?” Grūti uz tādu jautājumu atbildēt, ja es desmit minūtes stāstu par saviem darbiem, bet cilvēks nav noticējis,” nosmej Igo.

Mūziķis neslēpj, ka līdz šim viņam dzīvē un uz skatuves ir veicies – cauri gadiem un gadu desmitiem veidojas sava auditorija, un viņš cer ar to sastapties arī savā jaunajā koncertprogrammā.

 

21. IV 19.00 Jaunpils pilī

22. IV 19.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā

23. IV 17.00 Krustpils pilī

27. IV 19.00 Cēsu pilī

28. IV 19.00 Bauskas pilī

30. IV 19.00 Skrundas muižā

11. V 19.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgā

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena no EUR 10 līdz 20

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+