×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Igo Ziemassvētku noskaņās koncertēs Latvijas pilīs un muižās

igo1-ak

Dziedātājs Igo ar Aivaru Hermani un Raimondu Macatu ir sagatavojuši īpašu Ziemassvētku koncertprogrammu ”Mēnessnakts”, kas Adventes laikā, kā arī pēc Ziemassvētkiem skanēs Latvijas skaistākajās pilīs un muižās. Tā kā interese par biļetēm izrādījusies pietiekami liela, izziņoti papildkoncerti Ventspils pilī un Liepājas Ziemassvētku istabā.

Koncerti, tātad, notiks, 6.decembrī Ventspils Livonijas ordeņa pilī, 7.decembrī Mālpils muižā, 15.decembrī Liepājas Ziemassvētku istabā, 22.decembrī Vecgulbenes muižā, 23. decembrī Vecauces pilī un 26.decembrī Bīriņu pilī. Koncertsērija noslēgsies 27.decembrī Jaunajā Sv.Ģertrūdes baznīcā Rīgā.

”Programmā iekļautas Igo un Aivara Hermaņa kopīgi radītās kompozīcijas, kā arī pasaules mūzikas klasika Aivara Hermaņa ģitāras un Raimonda Macata čello aranžējumā. Domājot par Ziemassvētku laiku un gatavojot šo programmu, Igo ir ieskaņojis dziesmu “Mēnessnakts” ar Aivara Hermaņa mūziku un Aspazijas dzeju,” atklāj Igo menedžeris Uģis Dadzis.

Kā zināms, dziesma ”Mēnessnakts” audio versijā iedziedāta duetā ar dziedātāju Ievu Kerēvicu. Aivars Hermanis iespēlējis akustisko ģitāru, bet taustiņus un čellu iespēlējis Raimonds Macats.

Mūziķi uz koncertiem  īpaši ielūguši arī atsevišķas daudzbērnu ģimenes.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+