Mobilā versija
+15.5°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
30. janvāris, 2017
Drukāt

IKEA īpašnieks informēs par Rīgā pirmā veikala būvniecību

REUTERSREUTERS

Otrdien, 31.janvārī, plkst.12 Rīgas domē notiks preses konference un sadarbības līguma parakstīšana par Rīgas pašvaldības plānoto atbalstu pirmā IKEA lielveikala Latvijā darbības sākšanai un nodrošināšanai.

Preses konferencē Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs informēs par projekta laika plānu, savukārt IKEA veikala īpašnieks Sigurdurs Palmasons (Sigurdur Palmason) iepazīstinās ar IKEA koncepciju un plānoto investīciju projektu.

IKEA veikalu iecerēts būvēt Stopiņu novadā pie Rīgas robežas, blakus Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplim, iepretim lielveikalam Rimi, un tā galvenais autotransporta pieslēgums ir paredzēts no Juglas ielas.

IKEA veikala darbība būtiski ietekmēs tuvējās apkaimes satiksmi, līdz ar to Rīgas pašvaldība plāno sniegt ieguldījumu veikala apmeklētājiem un tuvāko apkaimju iedzīvotājiem satiksmes infrastruktūras nodrošināšanā, norāda pašvaldība.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+