Laukos
Bizness

“Ilgezeem” kvass šogad nonāk arī Irānā un Maldīvu salās0

Foto – Aija Geida

Pārtikas piedevu un dzērienu ražotājs “Ilgezeem” šogad ir sācis realizēt produkciju Izraēlā, Irānā, Maldīvu salās, Nīderlandē un Somijā, sacīja uzņēmuma Mārketinga un pārdošanas daļas vadītājs Rihards Jablokovs.

“Bijām 12 starptautiskos pasākumos, izstādēs vai citos pasākumos, kas ir pielīdzināmi izstādēm, tiekoties ar klientiem un prezentējot produkciju. Eksporta virzienā paveikts liels darbs, mums izdevās iegūt jaunus klientus Izraēlā, kur atsākām eksportēt produkciju pēc pārtraukuma,” sacīja Jablokovs, piebilstot, ka tāpat uzņēmumam izdevās piesaistīt jaunu klientu Irānā un sākt eksportu uz Maldīvu salām, kā arī uzsākta sadarbība ar Somiju un Nīderlandi.

Viņš sacīja, ka uz Izraēlu, Irānu un Maldīvu salām uzņēmums patlaban eksportē produkcijas konteinerus, turpretī uz Nīderlandi un Somiju tiek vesti mazāki apmēri – divas līdz piecas paletes ar produkciju. Irānā un Maldīvu salās atšķirībā no citiem tirgiem tiek eksportēti tikai bezalkoholiskie dzērieni.

Viņš atgādināja, ka līdz šim uzņēmums arī Krievijā nepārdeva alkoholiskos dzērienus, bet šajā valstī realizēja tikai kvasu. Tomēr šogad uz Krieviju sākta medalus piegāde. “Atradām izplatītāju Krievijā Sanktpēterburgā, turp aizsūtot pirmās kravas ar produkciju. Ir pārrunas arī ar vienu lielu Krievijas uzņēmumu, kuram plānojam piedāvāt mūsu otra zīmola produkciju,” teica Jablokovs.

Tāpat viņš pastāstīja, ka uzņēmums šogad sāka aktīvāk izplatīt medalu Igaunijā, kur līdz šim tas bija pieejams tikai izlejamā veidā. Tagad Igaunijā pieejams arī medalus stikla pudelēs.

Jau ziņots, ka “Ilgezeem” pagājušajā gadā strādāja ar 4,92 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 36,6% un bija 177 724 eiro.

“Ilgezeem”, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumu “Kok&Co”, ražo “Iļģuciema kvasu”, “Iļģuciema veselības dzērienu”, “Iļģuciema iesala dzērienu”, vairāķu veidu ” Iļģuciema medalu”, iesala ekstraktu, rudzu-miežu iesala ekstraktu, kvasa koncentrātus.

“Ilgezeem” pamatkapitāls ir 2800 eiro, uzņēmuma rūpnīca atrodas Rīgā, Daugavgrīvā. Uzņēmuma īpašnieki ar 50% kapitāldaļu katram ir Roberts Volfs un Viktors Ogņanovs.

LA.lv