Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
15. oktobris, 2016
Drukāt

Indijā drūzmā reliģisko svētku laikā gājuši bojā 19 cilvēki

Foto - Juris LorencsFoto - Juris Lorencs

LETA—AFP/DPA. Drūzmā, kas izveidojās reliģisko svētku laikā Indijas ziemeļos, sestdien gājuši bojā vismaz 19 cilvēki, ziņo policija.

Vairāki tūkstoši guru Džai Gurudeva sekotāju bija pulcējušies hinduistu svētajā pilsētā Vārānasī Utarpradēšas štatā, lai izrādītu savu cieņu savam elkam.

Svētku rīkotāji bija lūguši atļauju pulcēties 5000 ticīgo, taču to cilvēku skaits, kas ieradušies, vairākas reizes pārsniedzis sākotnēji iecerēto.

Drūzmā, kas izcēlās, ticīgajiem cenšoties piekļūt tuvāk “svētajam” mūkam, šķērsojot tiltu, gājušas bijā 15 sievietes un četri vīrieši, bet vēl vairāki desmiti cilvēku guvuši smagus ievainojumus.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+