×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. aprīlis, 2015
Drukāt

Interneta vietne ļaus sekot līdzi Latvijas operas zvaigžņu gaitām pasaulē

Ekrānšāviņš no latviaperforms.omEkrānšāviņš no latviaperforms.om

Ir nodibināta iniciatīva “Latvia Performs”, kuras mērķis vairot valsts atpazīstamību ārvalstīs un celt Latvijas iedzīvotāju pašapziņu, parādot Latvijas operzvaigžņu izcilību pasaules mērogā, pavēstīja iniciatīvas pārstāvis Oskars Lakšēvics.

“Latvijas vārds skan visā pasaulē vārda tiešā nozīmē. Latvijā dzimuši operas solisti, diriģenti un mūziķi pārsteidz un sajūsmina publiku pasaules izcilākajos opernamos, teātros un koncertzālēs. Starptautiskā prese jau mūs pamanījusi, izceļot Latvijas fenomenu starptautiskā līmenī, uzsverot, ka no valsts ar tik mazu iedzīvotāju skaitu nāk neproporcionāli liels izcilu mākslinieku skaits. Tādēļ ar šo projektu vēlamies panākt, lai visa attīstītā pasaule zina, kas ir Latvija, kur tā atrodas, un, kas ir nozīmīgi, asociē valsti ar augstu starptautiskās izcilības un kultūras līmeni,” uzsver Lakšēvics.

Lai cilvēkiem būtu ērti sekot līdz Latvijas operas zvaigžņu gaitām pasaulē un apmeklēt kādu no gaidāmajiem koncertiem, projekta iniciatori izveidojuši īpašu interneta vietni www.latviaperforms.com.

“Man prieks, ka no tik mazas valsts kā Latvija, nāk daudz talantīgu cilvēku. Tas liecina gan par labu izglītības sistēmu, gan par mūsu cilvēku gara stiprumu un vēlmi sniegt labāko, ko viņi ir spējīgi, gan par mūsu publikas mīlestību pret klasisko mūziku. Mums patiešām ir ar ko lepoties un ko atbalstīt,” uzsver Marina Rebeka, viena no šobrīd pasaulē labākajām operas solistēm.

Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča: “Esmu gandarīta par šī projekta iniciatīvu kā unikālu iespēju iepazīstināt ārvalstu iedzīvotājus ar Latviju un Rīgu kā Baltijas operas un klasiskās mūzikas metropoli.”

Iniciatīvas “Latvia Performs” autors ir radošā aģentūra TBWA\Latvija. Uzņēmums dibināts 1999. gadā, un ir reklāmas aģentūru tīkla TBWA\Worldwide sastāvdaļa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+