Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Interpols aptur līgumu ar FIFA 20 miljonu vērtībā

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Lielo korupcijas skandālu dēļ Interpols apturējis līgumu ar Starptautisko Futbola federāciju asociāciju (FIFA), kura vērtība ir 20 miljoni eiro.

Abas puses līgumu noslēdza 2011.gada maijā, lai izveidotu desmit gadu programmu “Integritāte sportā”, kas paredz 20 miljonu eiro lielu finansējumu no FIFA, lai apkarotu nelegālu spēļu rezultātu ietekmēšanu.

“Ņemot vērā kontekstu, kas šobrīd valda ap FIFA organizāciju, esmu nolēmis apturēt šo līgumu,” izteicās Interpola vadītājs Jirgens Štoks. “Visiem ārējiem partneriem, neatkarīgi no tā, vai tie ir publiski vai privāti, jāievēro Interpola fundamentālās vērtības un principi.”

Kā norādīja Interpola pārstāvji, minētajai programmai pret nelikumībām futbolā ir arī citi finansētāji, tāpēc tās darbība apturēta netiks.

Pagājušajā mēnesī Šveicē pirms FIFA kongresa tika veikti vairāku amatpersonu aresti saistībā ar kukuļdošanu. Neskatoties uz skandālu, prezidenta amatā tika pārvēlēts Zeps Blaters, tomēr pāris dienu vēlāk, skandālam pieņemoties spēkā, viņš paziņoja par gatavību atkāpties no amata.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+