×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Īsfilmā pārbauda, vai ar balsi var saplēst kristāla glāzi

Ekrānšāviņš no "Neredzamais asmens".Ekrānšāviņš no "Neredzamais asmens".

Latvijā radīta komiska īsfilmu sērija, kurā populāri sportisti un kultūras personības ar elpu aizraujošu triku palīdzību apmāca jaunos censoņus, kuri vēl ir pašā ceļa sākumā uz izcilību, portālam LA.lv pavēstīja projekta koordinators Edgars Gertners.

Īsfilmas režisējis talantīgais Oskars Rupenheits, kurš plašu popularitāti ieguvis, veidojot “Piens Fest” filmas. Pirmā īsfilma “Neredzamais asmens” skatītājus aizved uz Latvijas Nacionālo operu, kuras galvenā varone ir operdziedātāja Inga Šļubovska, un tajā uzzināsim, vai dziedot tiešām iespējams saplēst kristāla glāzi.

Īsfilmas moto ir “Galvenais ir sākt, bet, lai kaut ko sasniegtu, ir nedaudz jāpasvīst”. Piecās īsfilmās, kas internetā tiks izrādītas tuvāko mēnešu laikā, skatītājiem būs iespējams redzēt dažādu jomu izcilākos Latvijas sportistus, aktierus, dziedātājus un rakstniekus, kuri arī reiz bija jauni un “zaļi”. Sekojot sirdsbalsij, katrs savā jomā ir sasniedzis augstus rezultātus, un tagad viņi ir gatavi nodot zināšanas trīs mācekļiem. Nereti pirmie soļi uz panākumiem ir neveikli un amizanti – to spilgti parāda topošie izcilnieki, taču Meistari ir saprotoši – galvenais ir nepadoties!

Uzņēmums “Latvijas Gāze” caur īsfilmās attēlotajām situācijām uzņēmums vēlas iedrošināt ikvienu doties pretī saviem mērķiem un nenobīties no pirmajām grūtībām. “Mēs ticam, ka Latvijā ir daudz izcilu personību, kas to varbūt pat nenojauš. Lai kaut ko sasniegtu, ir mazliet jāpasvīst – tas ir ceļš uz izcilību. Tomēr vēl būtiskāk ir sākt darīt! Spert pirmos soļus vislabāk ir ar smaidu, un to novēlam ikvienam,” saka AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Adrians Dāvis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+