Latvijā
Sabiedrība

Izķer iespējas strādāt Dziesmusvētkos0

LNKC publicitātes foto

Pamatīgā ātrumā tiekot aizpildītas brīvprātīgo vakances vasarā gaidāmajos Dziesmu un deju svētkos, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

Līdz šim pieteikušies 800 cilvēku. Svētku laikā plānots nodarbināt vairāk kā 1000 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētos pienākumos.

Pieteikties Dziesmu un deju svētku brīvprātīgā darbam var, aizpildot elektronisku anketu interneta platformā brivpratigie.lv. Potenciālajam brīvprātīgajam jābūt gatavam veltīt vismaz 20 stundas brīvprātīgā darba veikšanai, kas pakārtotas Svētku rīkotāju sastādītajam grafikam. Tiek aicinātas pieteikties personas vecumā no 16 gadiem (personām no 16 līdz 18 gadiem būs nepieciešama vecāku atļauja) ar labām latviešu valodas zināšanām, (atsevišķiem papildus darbiem – arī ar angļu, krievu un citu svešvalodu zināšanām).

Katram brīvprātīgajam Svētkos tiks nodrošināta ēdināšana, ja tiks veikts darbs ilgāk nekā 4 – 5 stundas, būs nodrošināta iespēja bez maksas izmantot Rīgas sabiedrisko transportu, tiks izsniegta Svētku ID karte un darba atribūtika.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē, Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

LA.lv