Mobilā versija
+4.6°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
10. septembris, 2015
Drukāt

Iznākusi avīze, kas atklāj piecas Raiņa vārdā nosauktas vietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties Raiņa 150.dzimšanas dienai, kas ir piektdien, 11.septembrī, iznākusi avīze “Raiņa Vārds” ar pieciem fotostāstiem, aģentūrai BNS pavēstīja projekta pārstāvis Arnis Balčus.

Izdevums piedāvā piecu spilgtu Latvijas fotomākslinieku skatījumu uz vietām un cilvēkiem, kas nes Raiņa vārdu. Ilze Vanaga dokumentējusi Raiņa ielu Kuldīgā, Daniels Mekšs – Raiņa ielu Jūrmalā. Aija Bley fotografējusi vīriešus, kurus sauc Rainis, Reinis Fjodorovs apzinājis sievietes, kas strādā Raiņa memoriālajos muzejos, bet Arnis Balčus ieskatījies Raiņa vārdā nosaukto padomju kolhozu ikdienā dažādās Latvijas vietās 50.–80.gados.

Avīzes sastādītājs ir fotogrāfs un žurnāla “Foto Kvartāls” galvenais redaktors Arnis Balčus, mākslinieki – Anna un Krišs Salmaņi, izdevis mūsdienu kultūras centrs “KultKom”.

Laikrakstu bez maksas var iegūt dažādos Latvijas muzejos, galerijās, kafejnīcās un citās sabiedriskās vietās – Latvijas Fotogrāfijas muzejā, Rīgas Kino muzejā, grāmatnīcā un kultūrpreču veikalā “NicePlace Mansards”, galerijā “Istaba”, “Cofee Inn” kafejnīcās, Miera iela kafejnīcās, kā arī Jelgavā, Ogrē, Daugavpilī, Jūrmalā un citviet.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+