Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
9. marts, 2015
Drukāt

Izsludina konkursu Latvijas simtgades vides reklāmas idejām

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijassimtgades vides reklāmas plānots izvietot sabiedriskā transporta pieturvietās.

Reklāmas izcilnieku festivāla “Adwards 2015” ietvaros Vides reklāmas asociācija aicina iesniegt vides reklāmas grafikas dizaina idejas un tehniskos risinājumus sociālajai kampaņai, lai godinātu Latvijas valsti tās simtgadē 2018. gada 18. novembrī, LA.lv pavēstīja asociācijas valdes priekšsēdētāja Ilma Kauliņa.

Kauliņa stāsta, ka labākās idejas tiks izmantotas, lai sadarbībā ar vides reklāmas kompānijām JCDecaux Latvia un Pilsētas līnijas noformētu dinamiskās pieturvietas Rīgā, kā arī sabiedriskā transporta aizmugurējās daļas Rīgā un Latvijā.

“Svētku noskaņa nerodas vienā dienā, tā ir jārada mums pašiem un tas jādara laikus. Tāpēc Vides reklāmas asociācija aicina jau šodien radīt un iesniegt spilgtas idejas Latvijas valsts simtgades godināšanai. Pašas labākās izmantosim, lai jau ilgu laiku pirms nozīmīgā datuma pilsētvidē radītu pozitīvas emocijas un piedāvātu efektīvu patriotisma poti Latvijas iedzīvotājiem un mūsu valsts ciemiņiem,” saka Kauliņa.

Darbi jāiesniedz līdz 10. aprīlim. To iesniegšana ir bez maksas, bet labākā darba autors saņems balvu – 300 eiro. Citiem ekspertu atzinību guvušo darbu autoriem tiek solītas uz vērtīgas balvas, kā arī iespēja apmeklēt savām zināšanā un prasmēm atbilstoša līmeņa datorgrafikas kursus.

Grafiskā dizaina ideju, tehnisko risinājumu un aprakstu jāiesniedz adwards.lv.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+