Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
11. marts, 2016
Drukāt

Izsolīs Džona Lenona bērnības dienu pirmo vēstuli

Foto: Auctions.comFoto: Auctions.com

Interneta izsoļu portālā “TracksAuction.com” marta beigās tiks izlikta leģendārās grupas “The Baetles” dalībnieka Džona Lenona (1940 – 1980) vēstule, kuru tas 11 gadu vecumā rakstījis savai tantei, mātesmāsai Harietai, vēsta britu prese, norādot, ka tā ir agrākā no visām līdz šim zināmajām Lenona vēstulēm. Tiek prognozēts, ka 3. aprīlī, solīšanai noslēdzoties, tās cena var sasniegt 38 tūkstošus eiro.

Jaunais Lenons pastkartē, rūpīgi velkot burtus, taču ar gramatiskām kļūdām, dažos teikumos pateicas tantei par 1951. gada Ziemassvētku dāvanām – slaveniem kuģiem veltītu grāmatu, sarkanu džemperi un dvieli ar viņa vārdu. “Es domāju, tas ir labākais dvielis, kādu es esmu redzējis,” vēstules sākumā jūsmo nākamais mūziķis. Noslēgumā Lenons novēl tantei laimīgu Jauno gadu.

Vēstuli izsolē izlicis Lenona brālēns Deivids Birčs, un šajā pašā reizē tiks izsolīti arī vēl ap 300 citu dažādu ar bītliem saistītu lietu, tajā skaitā mūzikas ieraksti no Lenona kolekcijas un adrešu grāmata no Liverpūles “Cavern Club”, kas saistās ar grupas agrīno darbību.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+