Mobilā versija
+3.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
11. marts, 2016
Drukāt

Izsolīs Džona Lenona bērnības dienu pirmo vēstuli

Foto: Auctions.comFoto: Auctions.com

Interneta izsoļu portālā “TracksAuction.com” marta beigās tiks izlikta leģendārās grupas “The Baetles” dalībnieka Džona Lenona (1940 – 1980) vēstule, kuru tas 11 gadu vecumā rakstījis savai tantei, mātesmāsai Harietai, vēsta britu prese, norādot, ka tā ir agrākā no visām līdz šim zināmajām Lenona vēstulēm. Tiek prognozēts, ka 3. aprīlī, solīšanai noslēdzoties, tās cena var sasniegt 38 tūkstošus eiro.

Jaunais Lenons pastkartē, rūpīgi velkot burtus, taču ar gramatiskām kļūdām, dažos teikumos pateicas tantei par 1951. gada Ziemassvētku dāvanām – slaveniem kuģiem veltītu grāmatu, sarkanu džemperi un dvieli ar viņa vārdu. “Es domāju, tas ir labākais dvielis, kādu es esmu redzējis,” vēstules sākumā jūsmo nākamais mūziķis. Noslēgumā Lenons novēl tantei laimīgu Jauno gadu.

Vēstuli izsolē izlicis Lenona brālēns Deivids Birčs, un šajā pašā reizē tiks izsolīti arī vēl ap 300 citu dažādu ar bītliem saistītu lietu, tajā skaitā mūzikas ieraksti no Lenona kolekcijas un adrešu grāmata no Liverpūles “Cavern Club”, kas saistās ar grupas agrīno darbību.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+