×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Iztiesās lietu par vairāk nekā sešu miljonu kontrabandas cigarešu ievešanu (1)

LETALETA

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par vairāk nekā sešu miljonu kontrabandas cigarešu ievešanu Latvijā, kā rezultātā valstij nodarīti materiālie zaudējumi vairāk nekā 930 429 eiro apmērā, aģentūra BNS uzzināja prokuratūrā.

Šā gada 22. jūlijā Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā apsūdzētas astoņas personas par kontrabandas cigarešu ievešanu Latvijas teritorijā lielā apmērā un par neatļautām darbībām ar muitošanai pakļautām precēm lielā apmērā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, trīs no apsūdzētajām personām 2013. gada vasarā, no Baltkrievijas ieveda 6 880 000 kontrabandas cigarešu, kas bija paslēptas automašīnas piekabē zem koka skaidu kravas. Savukārt piecas no apsūdzētajām personām ievestās cigaretes izkrāva no automašīnas piekabes un pārkrāva citā transportlīdzekļi.

Tādā veidā apsūdzētie radīja valstij materiālu zaudējumu vairāk nekā 930 429 eiro apmērā.

Trīs apsūdzētās personas pie kriminālatbildības sauktas pēc Krimināllikuma 190.panta trešās daļas, savukārt piecas apsūdzētās personas pie kriminālatbildības sauktas pēc Krimināllikuma 191. panta trešās daļas.

Lieta izskatīšanai nodota Rēzeknes tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai šī ir pirmā kontrabandas cigarešu krava, kas ievesta Latvijā pa visiem gadiem? Kaut kā nav dzirdēts, ka kāds būtu tiesāts un notiesāts. Varbūt arī krusttēvu beidzot atradīs?
    Lai veicas!

Draugiem Facebook Twitter Google+