×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
29. februāris, 2016
Drukāt

Ja tavs iPhone saplīsis, no tā taps jauni telefoni

Foto: LET/AFPFoto: LET/AFP

Kompānija Apple ieviesusi īpašu sabojāto ierīču savākšanas un utilizācijas programmu, kuras ietvaros kopš pirmā iPhone iznākšanas pārstrādāti jau vairāk nekā 500 miljoni ierīču, raksta gazeta.ru.

Viedtālruņu, kā arī iPod un iMac pārstrāde ir svarīga Apple biznesa sastāvdaļa, jo uzņēmums cenšas maksimāli nepieļaut, lai tā ražotās ierīces nonāktu izgāztuvēs un kaitētu videi. Uzņēmums cenšas pārstrādāt visas ierīces, kuras vecākas par septiņiem gadiem, proti, šogad uzņēmums ķersies pie 2009. gadā izlaistā iPhone 3GS pārstrādes.

Tādēļ Apple veikali mēdz izsludināt īpašas akcijas, kuru laikā klienti var jebkurā Apple veikalā nodot nestrādājošās ierīces, bet par viedtālruni vai planšeti, kura vēl darbojas, uzņēmums piemaksā no 100 līdz 350 dolāriem.

Nestrādājošās ierīces tiek sadalītas sastāvdaļās un sadrupinātas, tajā skaitā procesors, bet tās, kuras vēl darbojas, uzņēmums mēdz atjaunot. Par datu drošību nav iemesla bažīties – visa informācija, kas glabājas pārstrādājamās vai atjaunojamās ierīcēs, tiek nodzēsta.

Galvenais Apple sadarbības partneris ierīču pārstrādē ir Honkongas uzņēmums “Li Tong Group”, kuras rūpnīcā nepiederošām personām iekļūt nav iespējams – to nodrošina diennakts apsardze un slepenības līmenis, kas atbilstu īpašas nozīmes valsts objektam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+