×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2012
Drukāt

Janičenoks: “Triumph” ir labāka ātrā nekā pozicionālā basketbolā

LETALETA

Šovakar „VEF Rīga” aizvadīs pirmo jaunās sezonas mājas spēli Arēnā Rīga, VTB Vienotajā līgā tiekoties ar Krievijas klubu Ļubercu „Triumph”.

„Tā ir jauna komanda ar talantīgiem spēlētājiem, īpaši izceļams ir trenera dēls Karasjovs. Arī viņu leģionāri ir pietiekami labas klases. Komanda nekautrējas mest pie pirmās izdevības, tā spēlē ātru un brīvu basketbolu, bet pozicionālā spēlē varbūt nav tik labi, cik viņi ir ātrajā basketbolā. Pēc pagājušās sezonas rezultātiem tā bija TOP4 komanda Krievijā, bet, ja skatās pēc sastāviem, tā nebija. Taču komanda spēlē labi, tāpēc jāspēlē ar 100% atdevi un maksimālu koncentrēšanos,” “VEF Rīga” mājas lapā citēts rīdzinieku kapteinis Kristaps Janičenoks.

„Pirmssezonas posmā mums bija salīdzinoši maz pārbaudes spēļu, tāpēc grūti teikt, vai jau tagad esam pašā labākajā gatavībā, taču iesim un cīnīsimies – kā nekā šī būs pirmā lielā sezonas spēle. Ja arī būtu daudz pārbaudes spēļu, tad tās nav salīdzināmas oficiālajām spēlēm, kas ir pavisam citādākas,” sacīja Kristaps.

Vefiņa kapteinis aicināja arī fanus atbalstīt savu komandu: „Gribētu, lai veidotos fanu tradīcijas un viņi saglabātos gadu no gada, veidojot īpašas attiecības un vēsturi kopā ar komandu. Es laipni aicinu visus uz sezonas pirmo spēli Arēnā.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+