Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
27. augusts, 2014
Drukāt

Jānodrošina gāzes piegādes


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropai vajadzētu nodrošināt gāzes piegādes Ukrainai gadījumā, ja Krievija pārtrauks gāzes piegādes, paziņojis Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Ginters Otingers.

“Ārkārtas situācijas gadījumā jānodrošina iespēja novirzīt gāzi no ES valstīm uz Ukrainu,” norāda Otingers. “Uzglabāšanas tvertnes šobrīd ir pustukšas, taču līdz ziemai tām jābūt pilnām.” Otingers gan paudis pārliecību, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins krīzē “neizmantos enerģijas piegādes kā ieroci”. Viņš arī pavēstīja, ka Eiropas Komisija gatavo ziņojumu oktobrī paredzētajai ES apspriedei, kurā paredzēts analizēt sekas, ko radītu pilnīga Krievijas gāzes piegāžu pārtraukšana. “Šobrīd ir sešas ES dalībvalstis, kuras ir 100% atkarīgas no Krievijas gāzes piegādēm, četrām no tām saņemot gāzi tieši no Krievijas bez tranzīta cauri Ukrainai,” teica komisārs.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+