×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2017
Drukāt

Jau ceturto dienu meklē Slokas karjerā pazudušos nirējus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Jau ceturto dienu ugunsdzēsēji glābēji meklē divus cilvēkus, kuri ceturtdien bija devušies nodarboties ar zemledus niršanu, bet nebija atgriezušies, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha.

Glābēji soli pa solim pārbauda Slokas karjera akvatoriju.

Abu nirēju meklēšanas darbus apgrūtina karjerā esošais apmēram 10-15 centimetrus biezais ledus, jo tas ne tikai samazina redzamību zem ūdens, bet arī liek ievērot īpašus drošības pasākumus.

“Ūdenslīdēji vienlaikus var pārbaudīt tikai 20 metru rādiusu ap āliņģi un līdz ar to ir jāveido vesela virkne ar āliņģiem, lai pārmeklētu visu Slokas karjera akvatoriju,” sacīja VUGD pārstāve.

Šajos apjomīgajos zemūdens meklēšanas darbos piedalās VUGD ūdenslīdēji no Rīgas, Zemgales un Vidzemes, un, ja būs nepieciešams, tad pirmdien tiks piesaistīti arī Nacionālo bruņoto spēku ūdenslīdēji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kurš bija klāt un redzēja, ka tie divi bezatbildīgie “nirēji” patiešām ienira un neiznira? Kas vispār ziemā zem ledus meklējams? Varbūt aizlaidās tālēs zilajās, bet citiem tagad jāriskē ar savu dzīvību, divus muļķus meklējot.

  2. kāpēc ziemā jālien zem ledus ,

Draugiem Facebook Twitter Google+