Ekonomika
Īpašums

Jauna nama būvniecībā Purvciemā investēs 4,5 miljonus eiro. Pārdoti jau 23 dzīvokļi0


“Bonava Latvija” uzsācis jauna dzīvojamā nama būvniecību Purvciema centrā, Pūces ielā 19.
“Bonava Latvija” uzsācis jauna dzīvojamā nama būvniecību Purvciema centrā, Pūces ielā 19.
Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija”, investējot 4,5 miljonus eiro, sācis jauna dzīvojamā nama būvniecību Purvciema centrā, Pūces ielā 19, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Projekta pārdošana tika uzsākta 2018. gada septembrī un pašlaik no projektā paredzētajiem 65 dzīvokļiem ir pārdoti jau trešā daļa jeb 23 dzīvokļi.

“Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš norāda, ka Purvciems joprojām ir viens no pieprasītākajiem dzīvojamiem rajoniem galvaspilsētā, tā ērtās satiksmes un attīstītās infrastruktūras dēļ.

“Dzīvojamā māja Pūces ielā būs svaigs papildinājums strauji novecojošam dzīvojamajam fondam Rīgā, tās mājokļi būs laba, kvalitatīva alternatīva padomju ēku dzīvokļiem Purvciemā. Turklāt jaunais projekts un zaļā, labiekārtotā teritorija, ko veidosim tam apkārt, atsvaidzinās samērā pelēcīgo Purvciema apkaimi,” atzīmē M. Kļaviņš.

Plānots, ka Pūces ielas 19 projekta būvniecība tiks pabeigta līdz 2019. gada nogalei. Piecstāvu ēkā būs 65 funkcionāli, pārdomāta plānojuma divu un četru istabu dzīvokļi ar plašiem logiem, ērtiem balkoniem un dārziņiem pirmā stāva iedzīvotājiem.

Katram dzīvoklim bez papildu samaksas būs pieejama individuāla noliktavas telpa, kā arī divas slēdzamas koplietojamās telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai.

Jaunā projekta slēgtajā teritorijā tiks saglabāti esošie koki un tā tiks labiekārtota ar atpūtas vietām mājas iedzīvotājiem, drošiem bērnu rotaļu laukumiem un pagalmā esošajām autostāvvietām. Diennakts tumšajā laikā teritorija tiks izgaismota.

Iedzīvotājiem papildus būs pieejamas autostāvvietas ar jumta segumu un jauninājums – mototransporta novietnes.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju projektu Pūces ielā 19 var raksturot kā ģimenēm draudzīgu Rīgas apkaimi, uzskata M. Kļaviņš.

To ieskauj attīstīta infrastruktūra – laba sabiedriskā transporta satiksme un tuvumā esošās izglītības un veselības iestādes, lielāki un mazāki tirdzniecības centri, sporta klubi un vietas, kur iespējams atpūsties svaigā gaisā.

“Bonava Latvija”, attīstot mājokļus Rīgā par plašam klientu lokam pieejamām cenām, veido būtisku pienesumu novecojušajam padomju laiku dzīvojamajam fondam – līdz gada nogalei būvniecības stadijā būs 600 dzīvokļi 6 projektos, no kuriem vēl šogad plānots pabeigt 250 dzīvokļu būvniecību.

Saistītie raksti

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” savulaik izaudzis no uzņēmuma “NCC”. Uzņēmuma mērķis ir radīt mājas un dzīvesvietas, kurās cilvēkiem ir patīkami dzīvot.

Kompānija “Bonava” darbojas Zviedrijā, Vācijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2017. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā.

LA.lv