×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. maijs, 2013
Drukāt

Jauna veselīgas grūtniecības rokasgrāmata


Foto - LETAFoto - LETA

Topošo vecāku izglītošanai veltītā Rīgas Dzemdību nama galvenās ginekoloģes, asociētās profesores Daces Rezebergas jaunā grāmata “Gribu būt māmiņa” paredzēta Latvijas novados dzīvojošiem jaunajiem vecākiem. 


 

Grāmatā izklāstīti veselīgas grūtniecības priekšnoteikumi un sniegtas izsmeļošas atbildes uz jautājumiem, kas rodas pēc bērna nākšanas pasaulē. Grāmatas autore soli pa solim izseko grūtniecībai, sākot ar tās plānošanas brīdi, līdz pat dzemdībām, raksturo augļa attīstību katrā grūtniecības mēnesī, nākamā tēva izjūtas un lomu bērna gaidīšanas laikā.

Tajā ir ļoti daudz praktiskas informācijas – cik bieži jādodas uz prenatālās aprūpes vizītēm pie ārsta, kad un kādi izmeklējumi jāveic, lai bērns piedzimtu vesels, un kā rīkoties, ja izmeklējumi liecina par kādām veselības problēmām.

No 20 000 eksemplāru lielā metiena puse jau izdalīta pašvaldībām, kur to bez maksas var prasīt gan sociālajiem darbiniekiem, gan arī ģimenes ārstiem. Izdevēji arī aicina visus interesentus izmantot rokasgrāmatas elektronisko versiju. Daudzu lauku novadu interneta mājas lapās tā jau ievietota.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+