Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
3. jūlijs, 2016
Drukāt

Jaunais “Peugeot Expert”

Foto - Guntars PulssFoto - Guntars Pulss

Jaunās paaudzes "Peugeot Expert" prezentācijā Rīgā

Rīgā prezentēts jaunās paaudzes “Peugeot Expert” minibuss. Šim vieglā komerctransporta modelim pieejamas ļoti dažādas modifikācijas ar divu izmēru garenbāzi un trīs dažādiem virsbūves parametriem garumā no 4,6 līdz 5,3 metriem, ar kravas nodalījuma ietilpību 4,6 – 6,6 kubikmetri un kravnesību līdz 1400 kg. Turklāt nepieciešamības gadījumā automobili var pielāgot 2 līdz 6 pasažieru pārvadāšanai. “Expert” 1,9 m augstā virsbūve ļauj izmantot pazemes un daudzstāvu stāvvietas. Automobilim pieejami jaunākās paaudzes “Euro 6” “BlueHDi” dīzeļmotori ar jaudu no 95 līdz 180 zirgspēkiem. “Peu­geot Expert” var pavilkt līdz 2,5 tonnām smagu piekabi. Pēc pasūtījuma pieejama visu riteņu piedziņas versija.

“Expert” furgonam parādījušies šādas klases automobilim līdz šim nebijuši jauninājumi – automātiski atveramas sānu bīdāmās durvis, kas darbojas ar sensora palīdzību, un modulārs nolokāms pasažiera sēdeklis “Moduwork”, kas ļauj kravas telpu palielināt garu priekšmetu pārvadāšanai.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+