Kultūra
Kultūrpolitika

Jaunjelgavā veidos savu “grāmatu ķēdi”0


Turpmāk Jaunjelgavas bibliotēka atradīsies Jaunjelgavas vidusskolas telpās.
Turpmāk Jaunjelgavas bibliotēka atradīsies Jaunjelgavas vidusskolas telpās.
Foto: Juanjelgavas vidusskola

Šā gada 18. martā ilgi gaidīts notikums Jaunjelgavā – pilsētnieki, novadnieki un draugi no kaimiņu novadiem veidos dzīvo ķēdi, lai palīdzētu pārcelt bibliotēkas grāmatas no pašreizējās ēkas uz jaunajām bibliotēkas telpām Jaunjelgavas vidusskolā, informē Evija Vectirāne, novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.

Ikviens ir aicināts piedalīties šajā notikumā, ierodoties bibliotēkas vecajās telpās Jelgavas ielā 31 īsi pirms plkst. 14, kad sāksies grāmatu nodošana no rokas rokās, lai tās droši un ātri pārceļotu uz savu jauno mājvietu Uzvaras ielā 1. Talkas muzikālo pavadījumu sarūpēs Jaunjelgavas kultūras nama mākslinieki.

“Pēc labi padarīta darba ap plkst. 16 talcinieki aicināti Liepu parkā uz tēju, desiņām un nelielu pateicības pasākumu,” pauda Vectirāne.

No šī gada aprīļa Jaunjelgavas bibliotēka atradīsies tikko izremontētās, īpaši bibliotēkas vajadzībām pārplānotās telpās Jaunjelgavas vidusskolā ar atsevišķu ieeju no skolas ziemeļu gala. Pēc ilgāka pārtraukuma vienās telpās atradīsies pieaugušo un bērnu bibliotēka, tādējādi kļūstot draudzīgāka ģimenēm, kuras bibliotēku vēlas apmeklēt kopā.

LA.lv