×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2012
Drukāt

Jauno tūrisma karti “Atpūta ģimenei ar bērniem Latvijā” plāno izdot augustā

Foto-LETAFoto-LETA

Augustā plānots izdot jaunu tūrisma karti “Atpūta ģimenei ar bērniem Latvijā” latviešu valodā, biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma informācijas projektu vadītājs Enārs Plinta. Savukārt šīs kartes izdošana angļu, somu, krievu, igauņu un lietuviešu valodā esot atkarīga no tā, cik raiti ritēs tulkošanas darbi.

Plānots, ka kartes kopējais metiens būs 35 000 eksemplāru, un iecerēts, ka tā palīdzēs piesaistīt tūristus – ģimenes ar bērniem no ārzemēm, kā arī ieinteresēs Latvijas ceļotājus.

Uzņēmumi, kas piedāvā produktus un pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, tiek aicināti līdz šī gada 26.jūlijam nosūtīt aprakstu par savu piedāvājumu TAVA uz e-pastu “enars.plinta@latvia.travel”.

Uzņēmuma produktam vai pakalpojumam jābūt saistītam ar izklaidi un aktīvo atpūtu, dabas parkiem un zoodārziem, muzejiem un darbnīcām vai saldumiem. Apraksts par ģimenei ar bērniem domāto pakalpojumu jāraksta latviešu valodā, un tam jābūt 300-400 rakstu zīmju garam.

Karte tiek izdota ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu projektā “Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspējas stiprināšana ārējos tirgos”.

TAVA ir valsts iestāde Ekonomikas ministrijas pārraudzībā, kas izveidota, lai īstenotu tūrisma attīstības valsts politiku. Aģentūra īsteno valsts tūrisma politiku un veicina tūrisma kā tautsaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+