Latvijā
Kriminālziņas

Jelgavā tvarsta narkotiku tirgoņus; desmit aizturētie 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Šā gada janvārī par narkotisko un psihotropo vielu nelegālo apriti, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs uzsācis piecus kriminālprocesus, kuru ietvaros Jelgavā aizturētas desmit personas, informēja VP pārstāve Ieva Sietniece.

11.janvārī par narkotisko un psihotropo vielu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju policijas darbinieki aizturēja vīrieti, pie kura tika izņemta gaišas krāsas viela.

Savukārt, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju, četru personu grupu policijas darbinieki aizturēja 13.janvārī, pie kurām atsavināja astoņus iepakojumus ar baltas krāsas pulverveida vielu, vienu iepakojumu ar zaļganas krāsas augu valsts izcelsmes vielu un vienu iepakojumu ar tabletēm.

Izžāvētas marihuānas – 22 grami, policisti atsavināja arī kādas aizturētās personas dzīvesvietā šī gada 18.janvārī un četrus gramus izžāvētas marihuānas atsavināja dažas dienas vēlāk pie vēl divām aizturētajām personām 23.janvārī.

Turpinot aktīvu darbu nelegālo narkotisko un psihotropo vielu aprites apkarošanas jomā, 31.janvārī pie divām personām atsavināja 10 gramus amfetamīna.

Par minētajiem gadījumiem ir ierosināti pieci kriminālprocesi, visas izņemtās vielas ir nosūtītas ekspertīzei. Policija turpina aktīvi strādāt nelegālo narkotisko un psihotropo vielu apkarošanas jomā.

Saistītie raksti
LA.lv