×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. septembris, 2015
Drukāt

Jubilejas “Positivus” festivāls notiks no 15. līdz 17. jūlijam

Foto - Raivo VanagsFoto - Raivo Vanags

Nākamā gada 15., 16., un 17. jūlijā notiks jau 10. “Positivus Festivāls” Salacgrīvā, kas 3 dienas pulcēs ievērojamus māksliniekus un vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju no daudzām pasaules valstīm, lai kopīgi nosvinētu festivāla desmitgadi. Par godu jubilejai, no 21. septembra tikai 10 dienas biļetes uz festivālu nopērkamas par īpašu cenu.

10 gados festivāls kļuvis par lielāko brīvdabas populārās mūzikas un mākslas festivālu Baltijā. To apmeklē 30000 cilvēku, gandrīz trešdaļa festivāla viesu uz Latviju brauc no ārzemēm – Igaunijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Somijas, Nīderlandes un citām valstīm.

Festivāla pastāvēšanas gados tajā ir uzstājušās tādas zvaigznes kā Robert Plant, “Muse”, “Kraftwerk”, “Sigur Rós”, Ellie Goulding, “Manic Street Preachers”, “James”, Moby, Sinéad O’Connor, “Prāta Vētra” un daudzi citi ievērojami ārzemju un pašmāju mākslinieki.

Positivus festivāla augstvērtīgā programma un draudzīgā atmosfēra novērtēta arī starptautiski. Festivāls ir ticis iekļauts dažādos starptautiski nozīmīgos festivālu topos, par to rakstījuši daudzi prestiži izdevumi, to starp tādi kā “National Geographic” (US), “The Guardian” (GB), “NME” (GB), “Gaffa” (DN), “Clash” (UK), “Faze Mag” (DE). “The Wall Street Journal” (US),šogad iekļāvis “Positivus” festivālu starp desmit nozīmīgākajiem festivāliem pasaulē “Nesteidzīgi klīst pa pasaku mežiem, kuros iekārti šūpuļtīkli un lampiņu izgaismotām kāpām vien dažu soļu attālumā no Baltijas jūras. Šis idilliskais festivāls Salacgrīvā ir viens no labākajiem Eiropas festivāliem ar tā nesteidzīgo noskaņu un lielisko programmu.”

Festivāla rīkotājs Ģirts Majors: “10 gadu jubileja ir pienākusi ātrāk kā mēs varējām iedomāties. Visvairāk mēs gribētu šo festivālu sarīkot kā lieliskus mūzikas svētkus pašiem uzticamākajiem festivāla apmeklētājiem. Mums ir padomā daudz ideju un ļoti ceru, ka tās izdosies realizēt.”

„Šo desmit gadu laikā festivāls “Positivus” ir izveidojis augstas kvalitātes standartu festivālu kultūrai Latvijā, kļūstot par vienu no nozīmīgākajiem Baltijas reģiona mūzikas dzīves notikumiem. “Lattelecom” jau trešo gadu ir “Positivus” galvenais partneris, kas ar tehnoloģiju palīdzību pagarina festivāla noskaņu. Jubilejas gadā gādāsim, lai līdz pat festivāla dienai, ar 360TV kanāla starpniecību atskatītos uz “Positivus” 10 gadu pieredzi, kā arī meklēsim jaunos talantus, kuri varēs kāpt uz “Positivus” skatuves Salacgrīvā”, jubilejas festivāla ieceres stāsta Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Biļetes no pirmdienas 21. septembra bez papildu komisijas maksas var iegādāties www.positivusfestival.com un “Biļešu Serviss” tīklā.
Tikai 10 dienas līdz 30. septembrim 3 dienu biļešu cena EUR 55,00, 3 dienu ar telts vietu biļešu cena EUR 63,00. No 1. oktobra 3 dienu biļešu cena EUR 65,00, 3 dienu ar telts vietu biļešu cena EUR 73,00.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+