×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
7. decembris, 2013
Drukāt

Jūrmalā ar Ziemassvētku egles iedegšanu atklāj ziemas sezonu

Foto: Jūrmalas pašvaldībaFoto: Jūrmalas pašvaldība

Līdz ar pirmo kārtīgo sniega segu Jūrmalā, Majoru stāvlaukumā un Horna dārzā, sestdien atklāta ziemas sezona, piedāvājot jūrmalniekiem un pilsētas viesiem plašu kultūras programmu un iespēju iepirkties bagātīgā Ziemassvētku tirdziņā, bet vakarā svinīgi iedegta Ziemassvētku egle, portālu “LA.lv” informēja pilsētas Kultūras centra projektu vadītāja Sanija Jurenase.

Ziemassvētku tirdziņā Majoru stāvlaukumā bija pieejams plašs amatniecības piedāvājums, Latvijas lauku labumi – sieri, kūpinātas gaļas izstrādājumi, maize, garšvielas. Tāpat tirdziņā varēja iegādāties tējas, medu, riekstus, dzērvenes, našķus. Īpaši pieprasīti pirms svētkiem bija vietējie vīna izstrādājumi.

Visi svētku apmeklētāji bez maksas cienāti ar īpašo Jūrmalas ziemas tēju. Uz skatuves kāpa grupas “Framest”, “Tumsa”, Žoržs Siksna kopā ar Tirkīza kora ansambli un citi. Savukārt Horna dārzā bija iespēja apskatīt liela formāta foto konkursa „Kultūras notikumi 2013” izstādi, kura ataino spilgtākos kultūras notikumus Jūrmalā šajā gadā. Mazākie svētku apmeklētāji katrs varēja atstāt savu vēlējumu Ziemassvētkos, doties rotaļās ar rūķiem un ielūkoties dažādu triku un eksperimentu pasaulē.

Vakara izskaņā pēc Jūrmalas pilsētas vadības uzrunas svinīgi iedegta Ziemassvētku egle Horna dārzā. Tāpat apbalvoti foto konkursa „Kultūras notikumi 2013” laureāti. Pirmo vietu ieguva Ivars Krūmiņš ar darbu „Ielīgošana Horna dārzā”, otro – Andris Sīmanis ar darbu „Summertime”, bet trešo – Ojārs Griķis ar darbu „Līgo svētki Mellužu parkā I”. Veicināšanas balva tika Mārtiņam Sirmajam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+