×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Jūrmalā – jūras tēmai veltītas tekstilmozaīkas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūrmalas Kultūras centrā no 8. līdz 31. jūlijam būs apskatāma Baltijas valstu meistaru tekstilmozaīkas darbu izstāde “Textile Marina 2016”, LA.lv pavēstīja izstādes kuratore Santa Kamaldiņa.

Šogad jau 11. reizi Jūrmalas pilsētas muzejs vasaras pašā pilnbriedā – jūlijā – organizē jūras ainavu izstādi “Marina”. Izstādē eksponēti dažādās gleznošanas tehnikās veidoti darbi, fotogrāfijas un arī tekstilmākslas darbi. Tomēr tekstilmākslas darbu tajā nav daudz, tādēļ, lai dotu iespēju jūrmalniekiem un pilsētas viesiem novērtēt tekstilmākslas dažādību, Jūrmalas Kultūras centrs sadarbībā ar biedrību “Artemisija” piedāvā projektu – Baltijas valstu meistaru tekstilmozaīkas darbu izstādi “Textile Marina”.

Izstādes mērķis ir parādīt tekstilā jūras ainavu skaistumu to dažādībā, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību tekstilmākslai kā patstāvīgam mākslas veidam.

Kaut arī tekstilmozaīka kā mākslas veids pasaulē ir ļoti pazīstama, tās popularitāte Latvijā augusi pēdējo divdesmit gadu laikā. Tā tiek izmantota apģērbu šūšanā, funkcionālu objektu veidošanā un ar īpašu vērienu mākslas darbos.

Izstāde apskatāma Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva vestibilā no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 12 līdz plkst. 18 bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+