×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Kā likteni un raksturu ietekmē nedēļas diena, kurā esi dzimis? (1)

1. Pirmdiena

1no7
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Diena no dienas atšķiras. Skan, tas, protams, banāli. Taču nedēļas dienām, lai cik savādi tas nešķiet, ir arī noteiktas kopīgas iezīmes, kas kā neredzams zīmogs tiek uzlikts, teiksim, pirmdienā vai sestdienā dzimušajiem un pie viena arī māca, kā labāk izmantot šīs dienas savdabību.

Par visu nemīlēto pirmdienu atbildīgs ir Mēness, kura mainīgais raksturs arī nosaka biežo garastāvokļa maiņu un enerģijas svārstības šajā dienā. Tāpēc arī nav ieteicams sākt neko jaunu pirmdienā – cilvēks it kā ir apņēmības pilns ķerties pie kaut kā grandioza, bet jau pēc pāris stundām nezina, kā šo „gadsimta pasākumu” apturēt.

Vislabāk nedēļas pirmo dienu ir veltīt darbam, kas neprasa lielu koncentrēšanos, pretējā gadījumā neizbēgami tiks pielaistas kļūdas.

Cilvēki, kas dzimuši pirmdienā, var būt ar noslieci uz tuklumu, kaprīzi un spītīgi, ātri pakļaujas citu ietekmei. Taču tajā pat laikā viņi ir ļoti atsaucīgi, maigi un jutīgi.

Ja gribat iekarot pirmdienā dzimuša cilvēka labvēlību (neatkarīgi no tā, vai šis cilvēks ir vīrietis vai sieviete), nevajag viņam pārlieku uzmākties un izdarīt spiedienu. Tā vietā viņam labāk sagādāt kādu prieku un pasniegt dāvanu. Pirmdienā dzimušajiem patīk garšīgi paēst un arī viņi paši prot labi gatavot. Ar seksu viņi labprātāk nodarbojas paši savā mājā. Vīrieši ir maigi, bet ne pārāk aktīvi.

  1. Pirmdiena
  2. Otrdiena
  3. Trešdiena
  4. Ceturtdiena
  5. Piektdiena
  6. Sestdiena
  7. Svētdiena

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. prese cilvekus piesaista horoskopiem,jo lielks posts vinjus sagaida. Nu tad laimigu tacinju uz ezoterikas kaapnem.Tikai tas neved uz debesim,bet kad roku rocinja ar tumsibas spekiem uz elli. Iesaku neticett nekadiem horoskopiem,ne datumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+