Foto – Shutterstock

Daiļuma horoskops. Uzzini, kuros mēnešos dzimst skaistākās sievietes! 14

Kuros mēnešos dzimst skaistules?

Foto – Shutterstock
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 4
13 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vīrietis bija šokēts, kad aiz grāmatu plaukta atklāja slepenu tuneli, kurā atrada vecu seifu. Kas tajā bija ieslēgts? 11
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 11
12 stundas
Lasīt citas ziņas


Kā rāda dažādu modes žurnālu izpēte, visskaistākās meitenes dzimst Lauvas zvaigznājā. Daži astrologi par visglītākajām uzskata Ūdensvīra un Svaru sievietes. Savukārt interneta forumos figurē uzskats, ka vispievilcīgākās ir Skorpiona zīmē dzimušās. Taču arī citu zodiaku pārstāves nebūt nav zemē metamas. Vīrieši kūst no Zivtiņu mīklainā skatiena, vilina Dvīņu neaprēķināmība.

Katrā zodiaka zvaigznājā ir kas tāds, kas pievilina pretējo dzimumu. Taču atcerieties, ka zodiaks uz izskatu neatstāj pārlieku lielu iespaidu. Svarīgs ir planētu izvietojums katras sievietes individuālajā horoskopā, arī gēniem un pārmantojamībai ir liela nozīme. Tā ka katrā zodiaka zīmē ir gan izcilas skaistules, gan arī ne pārāk glītas sievietes.

Auns

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto – Selīna Diona


Šīs sievietes reti kuru atstāj vienaldzīgu. Viņas prot izdarīt tā, lai tiktu pamanītas un iegaumētas. Sev uzmanību pievērš ar košiem, kontrastējošiem tērpiem, taču pietiek ieskatīties viņām sejā, lai būtu vienalga, kas viņām mugurā. Aunu ārienē veiksmīgi sadzīvo liela griba un tieksme pēc uzvarām, vēlme dzīvot, mīlēt un būt mīlētai, izaicinājums, kā arī neaizsargātība. Pat acīm pamanāma asimetrija šo sieviešu ārienē tiek uztverta kā rozīnīte, nevis trūkums.

Auna zvaigznāja pirmajā dekādē dzimušās sievietes lielākoties ir apaļīgas, taču ar veiksmīgi izvēlētu apģērbu un aksesuāriem viņas prot pievērst sev lielu uzmanību

Auna zīmē dzimušas skaistules – Anastasija Zavorotņuka, Selīna Diona.

Vērsis

Foto – Leta/EPA

Šajās sievietēs piesaista ārējais maigums un milzīgs personiskais šarms. Vīrieši momentā uzķeras uz šīm īpašībām un tikai tad, kad jau ir iemīlējušies, saprot, ka aiz šķietamās piekāpības slēpjas mežonīga griba un dzelzs nervi. Taču mīlošie vīrieši vienalga savas sirdsdāmas uzskata par pūkainām un baltām, neaizsargātām un viegli ievainojamām, kā arī pašām skaistākajām.

Ar Vēršu sievietēm ir viegli, viņas nekad pirmās neuzsāks strīdu. Viņas ļoti rūpīgi seko savai ārienei, prasmīgi rīkojas ar kosmētiku un ar smalku gaumi veido savu garderobi.

Vērša zīmē dzimušas skaistules – Renē Zelvēgere, Uma Tūrmane, Penelope Krusa.

Dvīņi

Aktrise Andželīna Džolija, 40 gadu.
Foto – LETA/AFP

Dvīņu sievietes – tā ir daudzveidība. Viņas mainās tik strauji, ka grūti viņām izsekot. Šodien viņa ir sieviete – vampīrs ar asiņaini sarkanām lūpām, asiem nagiem un liktenīgu skatienu, bet jau rīt kautrīga zemniecīte ar bizē sapītiem vai copē savītiem matiem. Viss atkarīgs no tā, kādu lomu Dvīņu dāma spēlē, t. i., kā konkrētajā mirklī viņa uztver pasauli.

Dvīņu skaistums nav viennozīmīgs – kāds viņas uzskata par dievietēm, kāds cits savukārt vispār uz viņām nereaģē. Taču pievērsiet uzmanību šo sieviešu rokām. Kā likums, tās dzīvo savu dzīvi, kaut ko stāsta vai no kaut kā atsakās, pat ja sieviete it kā piekrīt savam sarunu biedram. Dažreiz šķiet, ka viss Dvīņu sievietes ķermenis runā monologu. Un tas ir neticami erotiski un saistoši.

Dvīņu zīmē dzimušas skaistules – Andželīna Džolija, Nikola Kidmena, Merilina Monro.

Vēzis

Foto – LETA/AFP

Viņu skaistums nav acīs krītošs, to vajag prast saskatīt, sajust. Tas, kurš to būs izdarījis, diez vai mainīs Vēžu sievieti pret kādu spilgtāku būtni. Vēžu dāmās savijušās mīlošas un gādīgas mātes, uzticama drauga un omulīgas mājas saimnieces īpašības.

Lai gan viņas nespīd visās varavīksnes krāsās, šīs sievietes klusi sasilda, labsirdīgi smaidot. Ja Vēžiem pēkšņi sagribas saposties, viņas mierīgi var pārsist visas citu zīmju skaistules. Pat ja viņām nav izcila āriene, zīmju kopvērtējumā viņas ieņem stabilu 3. – 5. vietu.

Vēža zīmē dzimušas skaistules – Selēna Gomesa, Žanna Friske, Natālija Varleja.

Lauva

Foto – LETA/AFP

Šīs ir vispāratzītas skaistules, viņas pievērš sev uzmanību pat tad, ja viņu āriene ir tālu no ideāla. Lauvas sievietēs ir kas tāds, ka viņas dara ārkārtīgi pievilcīgas, pat ja viņām nav šī klasiskā skaistuma. Viņu aizgādne Saule ir apveltījusi šīs dāmas ar neticamu šarmu. Jo sevišķi spilgti tas izpaužas tad, kas viņas smaida. Tad viņu seja vairākkārt pārmainās, kļūstot patiesi karaliski skaista.

Lauvenes prot apburt, tas viņām ir dots no dabas. Tikai dažreiz viņas nogurst no apkārtējo uzmanības un tad slēpjas, maskējas, pārstāj izstarot gaismu, tiesa, tas ir uz īsu brīdi, jo Lauvām ir vitāli nepieciešama apkārtējo dievināšana.

Lauvas zīmē dzimušas skaistules – Sandra Buloka, Šarlīze Terona, Dženifera Lopesa.

Jaunava

Foto – AFP/LETA

Šīs sievietes veido sevi pašas. Viņām var nepiemist iedzimts skaistums, taču apkārtējie to reti pamana. Viņas prot sevi pasniegt tā, ka pārējiem (gan vīriešiem, gan sievietēm) nerodas šaubas – viņiem ir ļoti paveicies būt blakus tik apburošām un pievilcīgām būtnēm.

Jaunavas rūpīgi seko savai figūrai, kopj sevi un daudz laika ziedo kosmētiskām procedūrām. Viņām ir lieliska gaume, tāpēc vienmēr ir patīkami skatīties uz viņām. Šīs dāmas prot ne tikai pievērst sev uzmanību, bet arī to ilgstoši noturēt.

Jaunavas zīmē dzimušas skaistules – Selma Haijeka, Sofija Lorēna, Kamerona Diaza.

Svari


Šīs sievietes ir neticami pievilcīgas. Viņu āriene pievērš apkārtējo skatienus. Svaru figūra ir kā senlaiku dievietēm, viņām ir skaistas rokas, izteiksmīga seja. Vārdu sakot, daba ir cītīgi strādājusi, apveltot šīs sievietes ar izskatu.

Tiesa, viņas dažreiz pašas visu sabojā, izvēloties apģērbu, kurš viņām nemaz nepiestāv, vai nokrāsojot matus neīstajā krāsā. Lai gan Svariem piemīt smalka iedzimta gaume. Dažreiz rodas iespaids, ka viņas pašas baidās vai kautrējas no sava skaistuma un cenšas no tā atbrīvoties.

Svaru sievietes ir ļoti mākslinieciskas, tas ceļ viņu reitingu kopīgajā zodiaka zīmju skaistuma tabulā.

Svaru zīmē dzimušas skaistules – Ketrīna Zeta-Džounsa, Keita Vinsleta, Monika Belluči.

Skorpions

Foto – AFP/LETA

Skorpiona sievietes ir pagrūti nosaukt par izcilām skaistulēm, lai gan viņas pašas sevi uzskata par skaistuma etalonu. Būtībā pareizi dara, jo viņu pievilcība reti kam raisa šaubas. Skorpionu skaistums drīzāk ir eksotisks, nevis tradicionāls. Citus iekaro ar pāri plūstošo seksualitāti, nevis pareiziem sejas vaibstiem un glītu ārieni.

Šīs zīmes dāmas piespiež citus sacensties ar sevi un cīnīties par sevi, bet kā zināms, vīriešiem tieši patīk medību sajūta, cīnoties par sievietes sirdi. Ar savu aso mēli Skorpioni neļauj ne mirkli atslābt, viņi mūždien pirmie uzbrūk, negaidot, kad to darīs pārējie.

Tiklīdz kāds no pielūdzējiem uzskatīs, ka ir ieguvis savā īpašumā šo būtni, tā viņa tūlīt izslīdēs no rokām.

Skorpiona zīmē dzimušas skaistules – Džūlija Robertsa, Sofija Marso, Demija Mūra.

Strēlnieks

Foto – AFP/LETA

Šīs sievietes var būt jebkādas – apaļas, neveiklas, asas, ne sevišķi skaistas, taču tas neko nemaina. Pie viņām tiecas gan vīrieši, gan sievietes. Viņām tiek piedots pat tas, ko citiem nepiedotu nekad un nekādos apstākļos.
Viņām piemīt harizmātisms, dvēseles un materiālais devīgums, prasme aizraut un izklaidēt.

Strēlnieka zīmē dzimušas sievietes spēj būt ārkārtīgi apburošas, ja tam vien pieliks pūles. Vienkārši viņas savai ārienei bieži velta tik maz uzmanības, ka dabas dotais skaistums ar laiku izplēn, nobāl. Taču, ja viņas sagribēs iekarot pasauli, garām viņām nepaies neviens.

Strēlnieka zīmē dzimušas skaistules – Mila Jovoviča, Skārleta Johansone.

Mežāzis

Foto – AFP/LETA

Šīm sievietēm piemīt nestandarta izskats. Par tādām saka – viss atkarīgs no katra gaumes. Taču viņām pašām pilnīgi nemaz neinteresē, kā viņas uztver apkārtējie. Viņas ir pārāk mērķtiecīgas, lai pievērstu savu uzmanību tādam sīkumam kā apkārtējo viedoklis par viņām. Šīm sievietēm ir citas prioritātes.

Viņas izveido pašas savu individuālo stilu un ir elegantas. Bieži ir tā, ka viņu nevērīgā attieksme pret izskatu galu galā kļūst par modes kliedzienu pārējiem. Apkārtējie viņas cenšas atdarināt, jo pat vīriešu apģērbā Mežāža sievietes izskatās satriecoši un lietišķā kostīmā izskatās daudz pārākas par citām dāmām vakarkleitās. Tādējādi sabiedrību viņas iekaro nevis ar glītu sejiņu, bet gan ar savām personīgajām īpašībām un prasmi atbilstoši uzvesties.

Mežāža zīmē dzimušas skaistules – Vanesa Paradī, Marlēna Dītriha, Renāta Ļitvinova.

Ūdensvīrs

Foto – AFP/LETA

Šīs sievietes bez šaubām ir skaistas. Turklāt viņām piemīt ne tikai ārējais skaistums, bet arī iekšējā spozme, kas pievelk pārējo sirdis un skatienus. Viņas reti ir kalsnas, taču viņām ir tik kārdinošas formas, ka vīrieši piedod visus liekos gramus.

Ūdensvīra sievietēm ir skaista āda, kuru viņas rūpīgi kopj, sargā no nelabvēlīgas ietekmes un lepojas ar to. Tāpēc šīm sievietēm gribas pieskarties, sajust viņas. Tiesa, bieži vien tas jādara no malas, jo Ūdensvīra zīmē dzimušas sievietes ir ļoti izvēlīgas un kuru katru sev klāt nelaiž. Bet, jo nepieejamāks skaistums, jo vairāk iekārojams tas.
Ūdensvīra sieviete ir glezna, kuru daudzi alkst iegūt savā īpašumā.

Ūdensvīra zīmē dzimušas skaistules – Vera Brežņeva, Dženifera Anistone, Parisa Hiltone.

Zivis

Foto – AFP/LETA

Šīs ir vienas no skaistākajām sievietēm zodiaka zīmju sarakstā. Viņas sev piesaista ne tikai ar ārieni, bet arī ar noslēpumainību, neaizsniedzamību, ārējo aukstumu. Viņas gribas sasildīt, ieskaut ar mīlestību un likt viņām smaidīt.

SAISTĪTIE RAKSTI

Daudzi cenšas viņas atminēt, taču to spēj tikai izredzētie – tie, kas prot tikpat smalki just, pārdzīvot, izrādīt līdzjūtību. Zivis tikai ārēji izskatās vienaldzīgas un aukstasinīgas. Patiesībā viņās plosās pamatīgas kaislības, kuras reti tiek izrādītas publiski. Zivis ļoti labi prot kontrolēt savas emocijas.

Viņām piemīt lieliska gaumes izjūta. Zivis nekad (ar retiem izņēmumiem) nevilks kliedzošus vai negaumīgus tērpus, viņu stils vienmēr ir ieturēts un viss apģērbs veido vienotu ansambli.

Zivju zīmē dzimušas skaistules – Dženifera Lova Hjūita, Drū Berimora.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 4
13 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vīrietis bija šokēts, kad aiz grāmatu plaukta atklāja slepenu tuneli, kurā atrada vecu seifu. Kas tajā bija ieslēgts? 11
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 11
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 43
19 stundas
EL
Egils Līcītis
Stāsti
“Ja sektantu ideoloģija attīstīsies sekmīgi, latviešu valsti var klapēt ciet.” Saruna ar politisko notikumu vērotāju Mārci Bendiku 71
1 diena
Lasīt citas ziņas
LE
LETA
Ziņas
Ar nodokļiem neapliekamo minimumu plāno celt vismaz līdz 400 eiro. Cik naudas paliktu “uz rokas”? 19
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ceturtdaļa jauno Covid-19 gadījumu reģistrēta Rīgā, daudz saslimušo atklāts vēl vienā pilsētā 10
10 stundas
EL
Egils Līcītis
Stāsti
Latviešu tautai ir laba īpašība – tā “nepavilksies” uz populistiem. Saruna ar Inesi Vaideri 61
9 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Latvijas influenceri un blogeri lūguši viņus saukt citādāk. Kā viņus turpmāk dēvēs? 28
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
Itālija Covid-19 sertifikātus nosaka par obligātiem visiem darbiniekiem 14
22:45
LA
LA.LV
Stāsti
“Visu viņš atzina!” Kalnciemā ar nazi nogalināts vīrietis 1
22:14
LE
LETA
Ziņas
Sešus gadus pēc skandāla sāk tiesāt bijušos “Volkswagen” vadītājus “dīzeļgeitas” lietā 1
21:55
MZ
Māris Zanders
Ziņas
Māris Zanders: Mēs saskaramies ar jauniem spēles noteikumiem, kuru priekšā patiesībā bezspēcīgs ir jebkurš politiķis 26
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Veselības ministrs Daniels Pavļuts kļuvis par dvīņu tēti 2
16 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 4
13 stundas
LA
LA.LV
Stāsti
“Visu viņš atzina!” Kalnciemā ar nazi nogalināts vīrietis 1
5 stundas
LE
LETA
Ziņas
Apturēts “Sputnik V” apstiprināšanas process. PVO skaidro situāciju 12
6 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku 31
9 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Latvijai ir trūkuši veiksmes stāsti, taču netrūkst skandālu.” Eksperte par biržu, kas lielā mērā ir ekonomikas spogulis 9
16 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Cēsu novadā policija aptur autovadītāju, kurš traucies ar 159 km/h 10
8 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 11
12 stundas
LE
LETA
Ziņas
Sešus gadus pēc skandāla sāk tiesāt bijušos “Volkswagen” vadītājus “dīzeļgeitas” lietā 1
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Procesā izkristalizējās tik daudz nianses, ka pat labāks variants būtu attālinātas mācības.” Direktors par šī brīža situāciju skolā 38
13 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Migranti bēg no sliktās Latvijas, bet baltkrievi viņus glābj… Deputāte par Baltkrievijas izplatītās dezinformācijas absurdumu 43
15 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Krāsaina, aromātiska un ļoti garšīga: ķirbja krēmzupa ar tīģergarnelēm, ingveru un konjaku 2
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
Briedis pēc vairāk nekā gada pārtraukuma atgriezīsies ringā. Ar ko pirmā cīņa? 23
14 stundas
AK
Aija Kaukule
Ziņas
Bliezt ar lielgabalu, nevis pašaudīties. Intervija ar režisori un Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu 11
21 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Mūžībā devies latviešu leģendārais animators un kinorežisors Ansis Bērziņš
16 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. “SpaceX” pirmoreiz nosūta Zemes orbītā pilnīgi civilu apkalpi 20
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Britu mediji: prinča Viljama sieva Keita Midltone ir ceturtā bērniņa gaidībās? 2
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 43
19 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
Nesaprotamās vīnogas – vienos ķekaros ogas jau ēdamas, bet citos – zaļas un skābas? Skaidro vīnogu audzētājs
15 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Elpu aizraujošs skats! Suns Ouka kopā ar saimnieku paraplānā laižas pāri kalniem 3
21 stundas
EL
Egils Līcītis
Stāsti
“Ja sektantu ideoloģija attīstīsies sekmīgi, latviešu valsti var klapēt ciet.” Saruna ar politisko notikumu vērotāju Mārci Bendiku 71
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vīrietis bija šokēts, kad aiz grāmatu plaukta atklāja slepenu tuneli, kurā atrada vecu seifu. Kas tajā bija ieslēgts? 11
1 diena
KA
Kristīne Akmentiņa
Kokteilis
Varat sagaidīt kādu situāciju vai notikumu, kas jūs mazliet izsitīs no līdzsvara! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
18 stundas