×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. marts, 2015
Drukāt

Kā nokļūt paralēlajos visumos? Jauna teorija iesaka “noķert” NLO (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Viena no jaunākajām zinātniskajām hipotēzēm pauž, ka NLO ir mākslīgi radīti lidojošie portāli vai “ķirmjēda”, kas savstarpēji savieno dažādas laiktelpas kontinuuma daļas. Iespējams, tās savieno mūsu Visumu ar paralēlajiem visumiem.

Šos lidojošos portālus rada saprātīgas būtnes, kas ar to starpniecību pārvietojas milzīgos attālumos. Portāliem piemīt enerģētiska iedaba, un tie izdala plazmu, kas atbilstoši to radītāju gribai spēj transformēties jebkuras formas cietā ķermenī. Iespējams, arī paši šie radītāji jeb vismaz piloti spēj transformēt savus ķermeņus. Lidojošie portāli pietiekami bieži parādās Zemei pietuvinātajā telpā un Zemes atmosfērā. Zinātnieki pauž, ka 21. gadsimta beigās, uzzinot vairāk par šiem objektiem, cilvēki tos vairs nedēvēs par NLO, bet gan, piemēram, par VLTP – vadāmie laiktelpas portāli.

Vai arī cilvēki var būt spējīgi “uztaisīt” tādus portālus? Zinātnieki uzskata, ka savā pašreizējā attīstības stadijā – nē. Tam nepieciešams veikt zinātnisku jeb, visdrīzāk, mentālu izrāvienu neredzamajā jeb tā dēvētajā smalkajā pasaulē un apgūt tās likumus. Tas neizbēgami aizvedīs cilvēci kvalitatīvi pilnībā citā eksistences līmenī. Proti, cilvēcei būs jāpāriet no tagadējā fiziskā stāvokļa enerģētiskajā, kurā pavērsies iespējas pārvaldīt savu enerģētisko ķermeni, kas atbildīgs par saprātu un domāšanu. Un tad jau arī vajadzētu pamazām pavērties iespējām pārvietoties Visumā ar VLTP palīdzību…

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Zeme ir kļuvusi cilvēku darbībā par paradīzi šajā Visuma pusē ? Laiks meklēt citus plašumus , kurus varētu apgūt ? Nez vai tā būs . No tā , kas mums šeit uz Zemes ticis komplektācijā iedots , vismaz pusi cilvēks ir iznīcinājis un Zemes ekoloģijas sistēma nonākusi pie katastrofas sliekšņa . Ja asinis nesarecētu , tad Zemi klātu asiņu jūras . Cilvēku un dzīvnieku asintiņas . Cilvēks meklē cilvēkus Visuma plašumos , bet nesaskata šos cilvēkus sev blakus .
    Nez vai cilvēks priecāsies mēģinot noķert tos , kas iespējams mūs uz šejieni ir nosūtījuši labošanai , vai labaka gadījumā dzīves Skolai .

  2. Buļļa pļekas.

  3. Nevienas atsauces. No kurienes šis sacerējums un kas ir tie par zinātniekiem?

  4. Tieši tādu arī redzējām, tātad bija īstie. Tie mūs vēroja.

Draugiem Facebook Twitter Google+