×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

Kabiles pagastā atklās “Līvu” dziesmu ielu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Līvu" dziesmu ielas veidotājs Aivars Bergmanis pie dziesmas "Piedod man" attēlojuma.

Sestdien, 26. septembrī, plkst. 13, Kuldīgas novada Kabiles pagastā atpūtas un mācību parkā “Ozolu biotops” atklās parka saimnieka, Kabiles mežsarga Aivara Bergmaņa veidoto “Līvu” dziesmu ielu, stāsta veidotājs.

“Līvu” dziesmu ielā attēlotas desmit leģendārās grupas “Līvi” dziesmas, kā arī informācija par grupu un līviem kā tautu, dziesmu vārdi un “Līvu” dalībnieku citāti. “Līvu” dziesmu iela tapusi divu mēnešu laikā. Ielas apmeklētāji varēs iepazīt tādas “Līvu” izpildītās dziesmas kā “Pilsētā, kurā piedzimst vējš”, “Vairogi”, “Es karājos tavā bizē”, “Piedod man”, “Spoku koks”, “Saldus saule”, “Kādā brīnišķā dienā”, “Elektriskā zivs”, “Ozolam”, “Zelta sirds”, ” Dzelzsgriezējs” un “Dieva dēls”.

“Pasākumā piedalīsies Kabiles pamatskolas bērnu vokālais ansamblis – jaunie kabilnieki pasākumam īpaši sagatavojuši programmu ar “Līvu” dziesmām. Uz pasākumu aicināts “Līvu” dibinātājs Juris Pavītols, grupas dalībnieks Ainars Virga, grupas kādreizējā vadītāja Ērika Ķiģeļa dēls mūziķis Fēlikss Ķiģelis, kā arī vairāku “Līvu” dziesmu tekstu autors Guntars Račs,” teic Bergmanis.

Kabiles mežsargs Aivars Bergmanis atpūtas un mācību parku “Ozolu biotops” iekārtojis savā mežā. Nosaukumu tas ieguvis, jo mežs bagāts ar ozoliem, tāpat aplūkojamas Bergmaņa un viņa domubiedru darinātas koka skulptūras, iespējams izzināt dabā notiekošos procesus, izstaigāt dažādu garumu meža takas, aplūkot bebru veikumus, izmēģināt gan meža minigolfu, gan boulingu, gan arī vēl vismaz 15 atrakcijas, kā arī nesteidzīgi atpūsties pie ugunskura.

Ieeja par ziedojumiem, ceļa nezinātāji aicināti pulcēties plkst. 12:30 pie Kabiles bibliotēkas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+