Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
27. oktobris, 2016
Drukāt

Kalē nometni pametuši visi imigranti (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Visi Francijas Kalē pilsētas nelegālo imigrantu nometnes “Džungļi” iemītnieki to ir pametuši, vakar apliecināja vietējās administrācijas vadītāja. Ilgi gaidīto “Džungļu” evakuācijas un likvidācijas operāciju Francijas varasiestādes uzsāka pirmdien. Stihiski izveidotajā nometnē, kurā mitinājās 6000 līdz 8000 nelegālo imigrantu – pamatā no Afganistānas, Sudānas un Eritrejas –, būdu un telšu nojaukšanu varasiestādes plānoja pabeigt triju dienu laikā. Nometnes likvidēšanas operācija noritēja mierīgi, tomēr saglabājas bažas, ka daļa imigrantu varētu neatteikties no domas par nelegālu došanos uz Britāniju. Amatpersonas arī bažījas, ka Kalē apkaimē varētu izveidoties jaunas nelegālo imigrantu nometnes, ja policija nebūs pietiekami modra. “Džungļi” izveidojās 2015. gada pavasarī, un tur kādu laiku dzīvoja vairāk nekā 10 000 migrantu. Migrantus Kalē piesaistīja kā vieta, no kuras nokļūt Britānijā, kur dažiem migrantiem ir radinieki un, kā daudzi uzskata, ir labākas iespējas atrast darbu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. …kur viņi ir tagad?…

  2. …un kur tad viņi būs tagad?

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (5)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+