Latvijas izlases hokejisti klausās Boba Hārtlija palīga Arta Ābola norādījumus.

Kalnam divi vārti, Latvijas hokeja izlase uzvar Franciju 0

Latvijas hokeja izlase piektdien Minskā “Euro Ice Hockey Challenge” (EIHC) turnīra otrajā spēlē ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Francijas valstvienību, divas ripas iemetot Egilam Kalnam, bet pa reizei izceļoties Rihardam Marenim un Laurim Rancevam.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Boba Hārtlija trenētā izlase izcīnīja otro uzvaru turnīrā, jo ceturtdien ar 4:1 pieveica arī Slovēniju, bet Francija ar 2:5 zaudēja Baltkrievijai.

Rezultātu pirmās trešdaļas 16.minūtē atklāja Kalns, bet pēc nepilnām divām minūtēm rezultātu dubultoja Marenis, kurš realizēja izgājienu divatā pret vienu pretinieku aizsargu.

Otrās trešdaļas ievadā Kalns, metot ar nūjas neērto pusi, panāca 3:0. Noslēdzošajā trešdaļā Francijas izlases hokejists Žilēms Leklērs vienus vārtus atguva. Mača beigu daļā Francija nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas gan nenesa augļus un rezultātā ripu tukšos vārtos raidīja Rancevs.

Latvijas valstsvienības kapteinis turnīrā ir Ralfs Freibergs, kuram asistē Artūrs Salija un Oskars Batņa. Komandas kodolu veido “Optibet” Hokeja līgas komandu un KHL vienības Rīgas “Dinamo” hokejisti.