×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
16. oktobris, 2013
Drukāt

Kampaņā “Pārsteidz ziemu!” bez maksas pārbaudīs auto mezglus

Foto: LETAFoto: LETA

Autoservisā Senču ielā automašinai tiek veikta vasaras riepu nomaiņa uz ziemas riepām.

No 18.oktobra līdz 2.novembrim Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās pie veikaliem “Maxima” norisināsies kampaņa “Pārsteidz ziemu!”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja kampaņas organizētāji.

Tās laikā autovadītājiem bez maksas tiks piedāvāta iespēja pārbaudīt galvenos auto mezglus, kas nodrošina drošu braukšanu ziemas apstākļos.

Kampaņa “Pārsteidz ziemu!” tiek rīkota jau otro gadu. 2012.gadā pārbaudi veica vairāk nekā 600 automašīnām.

Kampaņas mērķis ir informēt autovadītājus par automašīnas sagatavošanu ziemai un veikt diagnostiku galvenajos automašīnas mezglos, kas nodrošina drošu pārvietošanos ziemas apstākļos, skaidro organizētāji. Pārbaude ietvers riepu protektora un spiediena mērījumu, akumulatora jaudas mērījumu, kā arī logu slotiņu nolietojumu diagnosticēšanu. Papildus autovadītājiem tiks piedāvāta iespēja bez maksas nomainīt logu slotiņas.

Katrs akcijas apmeklētājs saņems tehnisko anketu, kurā būs atzīmēti visi pārbaudes rezultāti, kas autovadītājam ļauj automašīnas tehnisko nepilnību gadījumā doties uz autoservisu, lai laikus novērstu tehniskās nebūšanas un pienācīgi sagatavotos drošai braukšanai gan rudens, gan ziemas laika apstākļos.

Akcijas laikā automašīnu tehnisko pārbaudi veiks speciālisti no Latvijas Autoinženieru asociācijas.

Pirmā kampaņas pārbaude notiks 18.oktobrī no plkst.16 līdz 20 pie veikala “Maxima XXX” Deglava ielā 57, Rīgā.

Kā rāda dati par kampaņas laikā pārbaudītajām automašīnām 2012.gadā, trešdaļai no tām akumulatori nav ideālā kārtībā. Tikai 50% no pārbaudītajām logu slotiņām bija darba kārtībā. Savukārt 25% no akcijas apmeklētājiem tika ieteikts nomainīt automašīnām riepas.

Akciju “Pārsteidz ziemu!” organizē uzņēmumi “Getz Bros & Co (Latvia) Ltd.”, riepu ražotājs “Bridgestone”, apdrošināšanas kompānija “Seesam Insurance”, sadarbībā ar Latvijas Autoinženieru asociāciju un interneta portālu “Delfi”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+