×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

Kampars: Āboltiņai nav laiks aiziet (21)

kampars1311

Neskatoties uz kritiku, “Vienotības” līderei Solvitai Āboltiņai nav laiks pilnībā aiziet no partijas, jo viņa politiskajam spēkam vēl būs ļoti noderīga, šādu viedokli šorīt Latvijas Radio pauda “Vienotības” ģenerālsekretārs, par tuvu Āboltiņas sabiedroto uzskatītais Artis Kampars.

Pēc Kampara vārdiem, Āboltiņa ir spilgta politiķe, kuras pieredze partijas darbā vēl būs ļoti noderīga. Viņas rīcībā varbūt arī esot bijis kas nepieņemams, tomēr kļūdu neesot bijis īpaši daudz, bet sliktais reitings esot vairāk saistāms ar politisko oponentu aktīvu pretdarbību.

Kampars uzskata, ka kopumā mikroklimats partijā esot daudz labāks nekā pusgadu atpakaļ. Pēc viņa vārdiem, cilvēkiem nepatīk, ja politiķi nespēj savā starpā vienoties. Partijai esot jāspēj būt komandai, kas gan nenozīmējot, ka visiem viedokļiem ir jābūt vienādiem un nevarētu pastāvēt viedokļu atšķirības. Kampars uzskata, ka pašlaik šī situācija lielā mērā esot atrisināta.

Politiķis vērtēja, ka “Vienotības” reitinga kritumam bija pamats – to ietekmēja partijas iekšējie kašķi premjera jautājumā, nespēja iekšēji izvēlēties prioritātes. Negatīvas pēdas atstājušas arī vispārējās politiskās tendences, piemēram, populisma pieaugums.

Kamparu ļoti priecē partijas priekšsēdētāja kandidātu debates, kas esot ieguvums partijai, jo ļauj tās biedriem detalizēti iepazīties ar kandidātu piedāvājumu. Viņš atteicās minēt, kurš no kandidātiem pašlaik varētu “būt līderos”, vien raksturojot, ka Andris Piebalgs nesot pieredzi, bet Eduards Smiltēns – jaunību un paaudžu maiņu.
“Vienotība” pulcēsies ārkārtas kongresā 4.jūnijā, kurā pārvēlēs partijas vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Laiks būtu aiziet pašam Kamparam.
  Vismaz savest sevi kārtībā, jo brīžim viņš atgādina bomzi.

 2. “kopumā mikroklimats partijā esot daudz labāks nekā pusgadu atpakaļ”. Kāmēr tie veči domās “atpakaļ” veidīgi būs kā krieviem, proti, tiko kāds vadonis aiziet – to jāizdzēš no atmiņas tā lai “atpakaļ” kaut kur neizpeldētu.

 3. Ne tikai Āboltiņai,bet arī jums Kampar buntē ar viņas pārejo Co sen laiks aiziet un izveidot Sūnu ciema Ventspils fanu partiju !Ko jūs murgojat!?Partija tikai deļ Āboltiņas N-jām kļūdām un autoritārismu/ vienvaldību!/ ir zaudējusi jēgu pastāvēšanai un ždanokas partijas cienīgu reitingu.Viņa sevi pilonībā izsmēlusi ar savu lielummāniju.Partija ir nobrukusi TIKAI pateicoties viņai.Ja kongresā ņems virsroku Solvitas Astoņkājis,PARTIJAI NAV !!! IZREDŽU nākotnē,Dieva vārds!

 4. Ak šīs acis, šīs bezgala godīgās acis!

 5. Ne par vienu partiju esošo šobrid Saeimā BALSOT NEDRĪKST , VINI VISI KOPUMĀ LATVIJAS TAUTU NOSTĀDIJA UZ NABADZĪBAS SLIEKŠŅA

 6. Par Grieķiju šoreiz ne vārda?

 7. Skat.”Kamparam draud atbildība”,Sandis Točs,speciāli DB,2016.gada 30.maijs 08:20

 8. Ja gribat jaunību,tad jāievēl ir Āboltiņu izglābušais Junkurs!

 9. Jāaiziet ir Vienotībai Atbildēt

  “Par tiem,kas tagad sēž augšgalā,šajās vēlēšanās nevajag balsot.Viņiem jāaiziet.Visvairāk tas attiecas uz Vienotību.” Skat.”Raimonds Pauls:Vienotībai jāaiziet”,Puaro,30.05.2016. Avots: Elitas Veidemanes intervija lasāma laikrakstā NRA

 10. KĀPĒC PUBLIKA
  TIEK ZOMBĒTA,
  KA jenotība IR
  VIENĪGĀ
  POLITISKĀ
  PARTIJA
  LATVIJĀ
  ???
  Par citām
  ne vārda .

 11. Vienotībā spēks Atbildēt

  Roka roku mazgā! Un politiskajam (ne)spēkam būs vēl ļoti vajadzīgi gan Āboltiņa,gan Zaķis,gan Kampars!

 12. Aiziet pašiem Latvijā jau nav pieņemts! Latvija nav Zviedrija! Jāiekrampējas krēslā ar visām četrām vēl stingrāk! Jāturpina tik rotēt pa apli tālāk!

 13. Viens no diviem: vai nu Aaboltinjai, vai ‘Vienotiibai’ ir laiksd aiziet. Izveelieties, Kamp-ar!!! Vai nu vinja (rudaa idiote), vai ‘Vienotiiba’. Bet ne abi.

 14. Ko paliekošu Latvijas labā personīgi ir izdarījusi Āboltiņas k-dze ( izņemot tukšu muldēšanu),lai viņa vēl pēc visām nelietībām, ko sastrādājusi, paliktu partijā? Vai Jūs tiešām esat akli un kurli,neredzot ,ka Latvija pamazām tiek iznīcināta pilnīgi un galīgi ar tādu vadību kā Āboltiņa. Cienītais ir jāmaina šī sistēma, kas nesargā pamatiedzīvotāju intereses,kas grauj,tā vārgo uzņēmējdarbību.

 15. Nu tad uzskaiti šīs “spilgtās” politiķes nopelnus savas partijas un valsts labā un publiski tos noformulē. Lai cilvēki vērtē, jo informācijas telpā ir tikai negācijas par viņu. Runāt jau viņa prot, bet ar to darīšanu ir kā ir, jo partiju vadīt viņa neprot. Pateikt, ka būs noderīga turpmāk nozīmē nepateikt neko. Kas tad viņas darbā bez ieņemtajiem amatiem ir bijis radošs vai paškritisks?

 16. Jā, Āboltiņai nav laiks pat aiziet…, ļoti aizņemta sieviete!

 17. Kampar! Neesi taču dievs, ka aizgājēju vari reanimēt! Miroņi taču neceļas, lai kā tu gribētu.

 18. Kampar! Neesi taču dievs, ka aizgājēju vari reanimēt! Miroņi taču neceļas, lai kā tu gribētu.

 19. Kampars ka vienmer runa muļķības.

 20. Tas cilvēks maldās – Āboltiņa ar savu necenzēto varaskāri – prezidents, Saimas spīkere, premjere un gāztās valdības ir Vienotības reitingus nolikusi zem 4% – ko vel? Kas vel tā var sabojāt Vienotību un esot nākošajā valdē…. neapskaužu pārējos. Tā atriebības kāre būs neizsakāma…

Draugiem Facebook Twitter Google+