×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
3. marts, 2012
Drukāt

Kampars cer, ka Repšes jaunā biedrība nekļūs par kārtējo sīkpartiju

kampars

“Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars (attēlā) saskata daudz līdzību “Vienotības” un jaundibinātās biedrības “Latvijas attīstībai” idejiskajā lidojumā, taču cer, ka jaunā biedrība nekļūs par šauras nišas sīkpartiju.

Kampars sarunā ar aģentūru BNS teica, ka, iepazīstoties ar “Latvijas attīstībai” līderu publiski teikto un biedrības mājaslapā rakstīto, saskatījis daudz sakritību ar “Vienotības” priekšvēlēšanu programmā pausto, piemēram, par valsts attīstības iespējām laikā pēc budžeta konsolidācijas beigām. Tieši Repše savulaik kā finanšu ministrs diezgan aktīvi no iekšpuses paātrinājis konsolidācijas procesu un atbalstījis resursu taupīšanu. Taču atliekot cerēt, ka, biedrībai izveidojot partiju, tā nebūs atsevišķs politisks veidojums.

“Mums ir pilnīga ideju sakritība, un es neredzu ne mazākās pretrunas, ka uzņēmēji, kuri līdz šim darbojušies politikas aizkulisēs, ir iznākuši publiski un gatavi nākt ar savām idejām. Atliek tikai cerēt, ka “Latvijas attīstībai” nebūs kārtējā sīkpartija, kas mēģinās paņemt kādu mazu nišu, bet drīzāk darbosies saskaņā ar politisko partiju konsolidācijas tradīcijām un apvienosies ar esošajām politiskajām partijām,” uzsvēra Kampars.

Pašlaik gan jāpagaida, kamēr jaunā biedrība no savām nevalstiskas organizācijas pozīcijām nāks ar kādām konkrētām idejām, nevis tikai lozungiem, viņš piebilda.

Tāpat Kampars neredz nekādu apdraudējumu līdz ar kādreizējo “Vienotības” ziedotāju pāriešanu jaunajā biedrībā, jo “”Vienotība” nekad nav bijusi atkarīga no viena vai diviem lieliem ziedotājiem, līdz ar to tā noteikti nav problēma. Ja kādi no šiem ziedotājiem bijuši “Vienotības” atbalstītāji, tad tas noteikti nav kaut kādā veidā trieciens “Vienotības” finanšu stāvoklim,” viņš sacīja.

Jau vēstīts, ka Einara Repšes (“Vienotība”) vadībā nodibināta biedrība “Latvijas attīstībai”, kurā ir arī uzņēmēji Olafs Berķis un Valērijs Belokoņs. Bijušais politiķis Repše neizslēdz arī partijas izveidi. Repše bija “Jaunā laika” dibinātājs un tā pirmais vadītājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+