×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Kardināls Pujats: Neizprotami, kāpēc Putins rīda divas slāvu tautas vienu pret otru (8)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Krievijas līdera Vladimira Putina rīcība, vienu pret otru rīdot divas slāvu tautas – krievus un ukraiņus, ir neizprotama, intervijā LNT izteicās katoļu kardināls Jānis Pujats.

Pēc Pujata vārdiem, esot grūti saprast, vai Putins ir ticīgais, vai arī par tādu tikai izliekas.

Varbūt Putins izliekas par ticīgo un pareizticība viņam ir izdevīga aizmugure, kas palīdz organizēt tautu, kas nebūtu īsti godīgi, sacīja Pujats un piebilda, – ja Putins tiešam ir ticīgs, tad nav saprotams, kāpēc viņš rīda divas slāvu tautas vienu pret otru.

Kardināls pauda nožēlu, ka kristieši mūsdienu Eiropā tomēr nespēj sadzīvot un izvairīties no kara, kas pašlaik vērojams Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. … Visiem ju piemirsies, vai ir nezinama vesturiska patiesiba, ka pec pasu Krievijas zinatnieku petijumiem, Krievija vairs palikusi tikai ap 40 000 slavu – tas ir, krivoviciem un galindiem lidzigie vel ar augstu koeficientu baltu asinim – ar sirdsapzinu apdavinatiem!

    …Tatad, te sodienas hibridkara nav iesaistiti tikai baltu tautas jau sen civilizetie slavi, bet gan kadi mezonigi agresori, kuri ka iebruceji Ukraina, savas nelikumigas un negeligas darbibas del, sevi pielidzina civilizetas cilveces jau seniem ienaidniekiem, vesturiskais demografijas kriminalizacijas procesa izbirumam no 500.g.p.m.e. Tie pieder pie vestures ‘varonigo varjagu’ vergturu maraudieru pecnacejiem un vinu bijuso zelta ordas saimnieku samaisijumam; pie tiem kuri ka marauderi izpostija un iekaroja senas baltu un parslavotas baltu zemes un tautas ( neurus, viaticus, dregovicus, krivicus, radimicus dreilinus tiveriesus un cittas ) – to sievietes un bernus ka vergus pardodot kalifatiem dienvidos … no Volgas lidz Baltijas un Atlantijas udeniem … !

  2. Skaidrojums atrodas virs jūsu kreisajā pleca.

  3. Kardināls kungs Jūs esat apmelojuma upuris.

  4. Kas tur ko nesaprast! Jā, Putins ir ticīgais, tikai viņš tic nevis Dievam, bet vienīgi marksismam – komunistu ideoloģijai. Un pēc šīs ideoloģijas tiek sarīdītas ne tikai divas tautas, bet arī viena tauta savā starpā, sadalot to šķirās. Vienā pusē ir proletariāts jeb pareizā šķira, bet otrā pusē darba devēji un inteliģence, jeb nepareizā šķira. To pašu principu komunisti attiecina uz nacionālajām kustībām. Un komunisti deklarē, ka starp tām vienmēr notiek nesamierināma cīņa, kurā nepareizai šķirai ir jāiet bojā. Bet tagad palasiet Putina izteikumus – vienā pusē “banderovci”,nacisti, fašisti, kas sagrābuši varu Ukrainā, bet otrā pusē – apspiestie, pazemotie krievvalodīgie Ukrainas austrumos. Kamēr Ukraina ar Janukoviču priekšgalā izdabāja Krievijas interesēm, tikmēr nekādu konfliktu nebija, bet tikko vara mainījās demokrātijas virzienā un ukraiņi grib būt saimnieki savā zemē, tā karš mājās! Putins ir pārliecināts idejas cilvēks un viņš no tās neatkāpsies, ja vien pašā Krievijā kaut kas pēkšņi nemainīsies.

  5. Neizprotami … ir tādēļ ka Putins to nedara !!!

  6. Tas ir ārprāts, ko dara Putins! Viena slāvu tauta nogalina otru slāvu tautu, tas ir, krievi nokauj ukraiņus!

  7. Jā, kardināla k-gs, skaidrā prātā krievu nav iespējams saprast…

Draugiem Facebook Twitter Google+