×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Kariņš: ASV vēlētāji ir nobalsojuši par radikālām pārmaiņām (2)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Krišjānis Kariņš

ASV vēlētaji ir nobalsojuši par radikālām pārmaiņām, paužot neapmierinātību ar esošo politiku. Šāds sentiments nav svešs arī Eiropā un Latvijā. Mums jāsaprot, ka ASV iespējams vairs nebūs tāda, kā līdz šim. Vienlaikus jaunievēlētā prezidenta pirmā runa liecina, ka tomēr amats varētu pārņemt Trampu nevis Tramps amatu,” komentējot ASV prezidenta vēlēšanu rezultātu norāda Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP).

Kariņš uzsver, ka šobrīd lielākā grūtība ir tā, ka nav skaidrs, ko Donalda Trampa ievēlēšana ASV un pasaulei nozīmēs dienu pēc inaugurācijas: “Republikāņu partija vairs nav tā paredzamā partija, kas iepriekš. Ja iepriekš pie Republikāņu uzvaras varējām prognozēt, ka ASV tiks pazemināti nodokļi un atvērtas robežas tirdzniecībai, tad šobrīd pati partija ir mainījusies un nav skaidrs, kāda būs tās īstenotā politika. It īpaši tas attiecas uz ASV īstenoto ārpolitiku.”

Kariņš, komentējot ASV prezidenta vēlēšanas, arī norāda, ka abi prezidenta kandidāti kampaņas laikā ļoti koncentrējās uz ASV iekšpolitiku, tādēļ iespējams, ka Tramps vairāk nodosies problēmu risināšanai ASV iekšienē, un mazāk tam, kas notiek pasaulē.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai valda un skalda

  2. Liberāļi ar savu augstprātīgo pārliecību, ka uzvarēs klintone, paši sevi ir pazemojuši un nostādījuši galīga plānprātiņa lomā.

Draugiem Facebook Twitter Google+