wilvo-forkrent

Karro augstākais sasniegums 0

Matīss Karro pasaules čempionāta posmā Senāžānas d’Anželī trasē Francijā divu braucienu summā ierindojās devītajā vietā, kas ir viņa labākais karjeras sasniegums.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Pats Matīss par sasniegto ir ļoti gandarīts, rezultāts ir lielisks, taču šoreiz varēja būt pat vēl labāk. Pirmo braucienu Karro sāka kā otrais, tad trešais, tad vairākus apļus kā ceturtais. Diemžēl kritiens neļāva būt pavisam tuvu pjedestālam, tomēr 11. vieta finišā tika izcīnīta. Otrais brauciens izdevās stabilāks, līdz ar to arī vieta pirmajā desmitā – astotais! Par posma uzvarētāju kļuva Klemāns Desallē no Beļģijas, kopvērtējuma līderpozīcijas saglabāja itālietis Antonio Kairoli. Karro ar 116 punktiem pakāpies uz 17. vietu, šajā posmā nestartējušajam Augustam Justam ir 10 punkti un 33. vieta. Šīs nedēļas beigās gan Karro, gan igauni Tanelu Leoku (19. vieta, 93 punkti) redzēsim Superkausa trešajā posmā Zaķusalā.

MX2 klasē sezonas labākais brauciens padevās Robertam Justam, kurš otrajā piegājienā izcīnīja 14. vietu. Kopējo iespaidu par posmu sabojāja izstāšanās pirmajā braucienā, tomēr kopvērtējumā ar 48 punktiem 24. vieta tika saglabāta un vairāki konkurenti nu ir pavisam noķeramā attālumā. Arī Francijā uzvarēja pasaules čempions un sezonas līderis holandietis Džefrijs Herlings, kurš rūtoto karogu pirmais sasniedzis jau desmit braucienus pēc kārtas.

Eiropas čempionāta posmā 125 kub.cm klasē turpat Senžānas d’Anželī trasē skaistkalnietis Tomass Šileika pirmajā braucienā palik bez ieskaites punktiem, otrajā izcīnīja astoto vietu, bet četru posmu kopvērtējumā ar 95 punktiem ir piektais.

Eiropas čempionāta ziemeļaustrumu zonas trešajā posmā Stelpes trasē uz goda pjedestāla tika arī divi jaunie Latvijas sportisti. 85 kub.cm klasē trešais, tāpat kā pirms nedēļas Petrašūnu trasē Lietuvā, bija Rainers Žuks. Uzvarēja igaunis Andreas Hiemjagi, otrais palika zonas kopvērtējuma līderis Timurs Petrušins no Krievijas. 65 kub.cm klasē Kristiāns Freimanis pirms nedēļas izcīnīja uzvaru, taču savās mājās bija jāsamierinās ar otro vietu aiz zonas līdera krieva Maksima Krajeva. Trešo vietu Stelpē izcīnīja Artjoms Sazanovecs no Baltkrievijas.