Karro ieskaite tikai vienā braucienā 0

Pasaules čempionāta septītajā posmā motokrosā Talaveras de la Reinas trasē Spānijā MXGP klasē Matīss Karro pirmajā braucienā izcīnīja 14. vietu, bet otrajā izstājās.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

MXGP klases pirmajā braucienā Karro izcīnīja 14. vietu. Otrā brauciena sākums padevās daudz labāks – no starta Karro aizbrauca kā piektais, kādu brīdi turējās desmitniekā, taču tad neizdevās izvairīties no sadursmes ar priekšā pakritušo konkurentu, tika sabojāta tehnika un nācās izstāties. “Nespēju vairs ne atlaist gāzi, ne nobremzēt, ieskrēju priekšā nokritušā sportista motociklā. Diemžēl cieta arī mana tehnika, vajadzēja braukt boksos, tādēļ nācās izlaist vienu apli un nolēmu no brauciena izstāties. Kopumā ar šādu nedēļas nogales iznākumu neesmu apmierināts, bet jātur galva augšā un jāiet tālāk,” sacensības komentēja Matīss Karro.

Jau trešo reizi sezonā Karro vienā no braucieniem palicis bez ieskaites. Sezonas kopvērtējumā Matīsam ir 75 punkti un 18. vieta. Augusts Justs, kurš šajā posmā nestartēja, ar 10 punktiem ir 40. vietā. Par posma uzvarētāju kļuva Klemāns Desallē no Beļģijas, kopvērtējuma līderpozīcijas saglabā Antonio Kairoli no Itālijas.

MX2 klasē Roberts Justs par 18. vietu pirmajā braucienā nopelnīja trīs punktus, otrajā izstājās, bet sezonā kopā sakrātie 37 punkti dod 23. vietu. Abos braucienos uzvarēja čempionāta līderis holandietis Džefrijs Herlings.

Turpat Eiropas čempionāta posmā 250 kub.cm klasē Pauls Jonass pirmo braucienu nepabeidza, otrajā finišēja 15. vietā un ar divos posmos izcīnītajiem 34 punktiem atkāpies uz 13. vietu. Tikmēr kontinenta čempionāta posmā 350 kub.cm klasē starp 12 dalībniekiem Toms Macuks izcīnīja trešo vietu, braucienos finišējot otrais un ceturtais. Kopvērtējumā Macuks ar 80 punktiem ir trešais aiz diviem itāliešiem Samueles Bernardini (88) un Marko Madi (85).

Igaunijas čempionāta posmā Tiri MX2 klasē junioriem pārliecinošu uzvaru izcīnīja Tomass Šileika, bet MX1 klasē labākais no mūsējiem ar ceturto vietu bija Dāvis Ivanovs. Latvijas kausa izcīņā Ķegumā MX1 klasē uzvarēja Dāvis Līvs, MX2 klasē Andis Valts, 85 kub.cm klasē Rainers Žuks, ekipāžām Jānis Daiders un Mārtiņš Antons.