×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

Karro nākamsezon atgriezīsies MXGP

publicitātes fotopublicitātes foto

Pēdējo gadu Latvijas labākais motokrosa braucējs Matīss Karro pievienojies “24MX Honda” vienībai un nākamajā sezonā atgriezīsies MXGP klasē, informēja sportista preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.
Iepriekšējā sezonā Karro pārstāvēja Anglijas komandu “MVR-D Honda”, ar kuru piedalījās MX2 klasē sacensībās Lielbritānijā un Baltijā. Taču nu 24 gadus vecais Latvijas motobraucējs pēc gada pārtraukuma atgriezies pasaules motokrosa čempionātā.
“Godīgi sakot, man šogad ļoti pietrūka sacensību visaugstākajā līmenī, tāpēc esmu ļoti priecīgs, ka varu atgriezties MXGP klasē. Sajūtas uz “CRF450R” motocikla ir lieliskas, tāpēc ar nepacietību gaidu, kad varēšu sākt strādāt ar “24MX Honda” komandu,” norādīja Karro. “Lai arī šī būs jauna komanda, es strādāšu ar pieredzējušiem cilvēkiem. Pēdējās divas sezonās daudz mācījos, tāpēc tagad mans uzdevums ir iziet uz starta un parādīt to, ko spēju, cīnoties ar citiem pasaules labākajiem braucējiem.”
Prieku par Karro pievienošanos “24MX Honda” vienībai izteica arī komandas vadītājs Marks Būns.
“Kad runāju ar Karro, ir grūti nesajūsmināties. Tas ir tieši tas pats, kā viņš brauc, jo Karro vienmēr brauc ar pilnu jaudu,” stāstīja Būns. “Matīss ir talantīgs sportists, kurš daudz un smagi strādā. Tas ir tas, kas izraisa cieņu pret šādiem braucējiem. Arī ar faniem un mediju pārstāvjiem viņš sadzīvo labi. No mūsu puses Karro dosim visu, kas viņam būs vajadzīgs, lai viņš varētu sasniegt savus mērķus.”
Pirms diviem gadiem Karro piedzīvoja savu veiksmīgāko sezonu karjerā, jo latviešu braucējs pasaules čempionātā prestižākās MXGP klases kopvērtējumā izcīnīja augsto 13.vietu. Tikmēr Anglijas motokrosa čempionātā Karro pirmo reizi karjerā kļuva par čempionu MX2 klasē.
“Esmu ļoti priecīgs atkal uzņemt Karro “Honda” ģimenē. Viņš ir braucējs, kurš mūsu redzeslokā bija ilgāku laiku. Kā Karro jau ir pierādījis iepriekš, viņam ir talants un ātrums, lai cīnītos par vietu labāko desmitniekā. Kad runa ir par darba ētiku un fizisko sagatavotību, Matīss ir kā paraugs mācību grāmatā. Kopā ar komandas profesionālismu un “Honda CRF450R” sniegumu Karro būs viens no tiem, uz ko būs vērts skatīties,” atzina “Honda Motor Europe” menedžeris Deivs Duselārs.
Karro “MVR-D Honda” komandā startēja no 2009. līdz 2011.gadam, braucot pasaules čempionāta MX2 klasē, bet kopš 2012.gada viņš brauca citā Anglijas vienībā, ar tagadējo nosaukumu ”Wilvo Forkrent KTM”.
Tāpat Karro 2008.gadā kļuva par pasaules junioru čempionu 125 kubikcentimetru klasē. Motobraucējs ir arī deviņkārtējs Latvijas motokrosa čempions dažādās ieskaišu klasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+