Mobilā versija
+4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
29. augusts, 2016
Drukāt

Ķibele modernizētajam dīzeļvilcienam (3)

Foto - Austra Helēna Žaggere/LETAFoto - Austra Helēna Žaggere/LETA

Piektdien Līvānos īslaicīgi bija sabojājies viens no šogad modernizētajiem uzņēmuma “Pasažieru vilciens” (“PV”) dīzeļvilcieniem, apliecināja “PV” sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers.

Pretī tehniskās problēmas piedzīvojušajam vilcienam tika nosūtīts cits vilciens, kurā pārsēdināti pasažieri, kas vēlāk nogādāti galamērķī Rīgā. Ālers solīja, ka vilciens jau tuvākajās dienās būs pilnā darba kārtībā. Viņš arī norādīja, ka vakara reisam uz Daugavpili jau ir nokomplektēts jauns sastāvs, kurš arī ir modernizētais.

Kā ziņots, Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde sākusi resorisko pārbaudi par “PV” 22 miljonus eiro vērto projektu – sešu dīzeļvilcienu sastāvu modernizāciju –, kura izpildi privātie uzņēmēji kavē jau vairāk nekā pusgadu, informē laikraksts “Diena”. Sešu dīzeļvilcienu vagonu modernizācijas projekta termiņi pārcelti, kaut arī bijusi doma līgumu lauzt vispār. Atklājies arī tas, ka pirmajiem trim dīzeļvilcienu sastāviem ir defekti. Valdība 28. jūnijā saistībā ar projekta realizācijas kavēšanos dīzeļvilcienu sastāvu modernizācijas projekta termiņu pagarināja līdz 30. septembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kuram negadās ķibeles. Neesmu braukusi ar modernizētu dīzeļvilcienu, bet modernizētie elektrovilcieni man pārsvarā patīk: dažos no tiem ir internets; visos – vietas, kur novietot velosipēdu, kā arī vieglāk atverami logi, nekā padomu laika vilcieniem.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+